Evinizin Dekorasyonu Size Özel Olsun | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Evinizin Dekorasyonu Size Özel Olsun

20 Mayıs 2011
1.669
 • Sponsor Bağlantı
  Evinizin Dekorasyonu Size Özel Olsun

  Evinizin dekorasyonunda size özel yaratıcı fikirler olsun ister misiniz? Bu yazımızda yer alan fikirleri kesinlikle kendimde uygulayacağım.

  ev dekor1 245x300 Evinizin dekorasyonu size özel olsun hanımlar

  Evinizin kapısından girince, size ait olduğu belli olmalı. Stilinizi vurgulamak ve farklılık  yaratmak için, ev dekorasyonuna imzanızı atın.

  Evinizi kişiselleştirmeye renklerden başlayın. Cüretkar ve baskın renkler ya da pastel ve sakinleştirici etki yaratan renkler seçebilirsiniz. Önemli olan modern bir görünüm için, aynı renk temalarını mobilya ve aksesuarlara da taşıyabilmektir.

  İster klasik, ister modern tarzda bir eviniz olsun, aynalar her evde ferahlık ve aydınlık hissi yaratırlar. Dekorasyonunuza uyabilecek şık bir ayna ile farklı yansımalar elde etmeniz mümkün.

  Banyonuzu daha keyifli hale getirmek isterseniz, ısıtma sistemli ve şık tasarımlı havluluklardan kullanabilirsiniz. Odak noktası oluşturabileceğiniz havlulukların pek çok çeşidini bulabilirsiniz.
  Pencerelerinize takacağınız ek güneşli ve perdelerle, mekanda yepyeni bir görünüm yakalayabilirsiniz. Son derece pratik bir çözüm olan bu yöntem, evinize farklı bir stil getirmenin kolay yollarından biridir. İstediğiniz kadar sade veya renkli, şık olabileceğiniz kumaş seçenekleri mevcut.

  Mükemmel atmosferi bir dokunuşla yaratırsınız. Dİmmeri çevirdiğiniz veya elektrik anahtarına bastığınız anda bir mekanın kazandığı hava birden değişir. Aydınlatmayı mekanın işlevine göre planlayın. Dinlendirici ve huzur dolu bir yaşam alanı için loş ışıklar, mutfak ve banyo gibi aydınlık alana ihtiyaç duyduğunuz yerlerde ise, parlak ışıklar, tüm ortamı farklılaştıracaktır. Ayrıca günümüzde istediğiniz şekil, form ve desende aydınlatma üniteleri bulmanız mümkün.

  Mekanları şenlendirmek için cesur renklerle boyamak mutlaka güzel sonuçlar verir. Ancak bir yolu daha var. Duvarlarınızı tuval ve çerçevelerle süsleyip, sanatın coşkusunu ve renkliliğini evinize davet edebilirsiniz.
  Küçük dokunuşlar evinizde büyük değişimler yaratabilir. Şık kapı tokmakları, kapılarınıza karakterinizi yansıtmanızı sağlayacaktır.
  Evinizde şaşırtıcı bir köşe oluşturmak isterseniz, en etkili yollarından birisi duvarlarınıza desen uygulamaktır. Örneğin tek bir duvarı duvar kağıdı ile kaplayabilir ve bu dekoru çeşitli aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

  Giriş kapısı konuklarınızı karşıladığınız ilk yerdir. Kapınızı çarpıcı bir renge boyayarak veya farklı tarzda kapı kolları kullanarak, konuklarınızı sadece size özgü bir şekilde karşılayabilirsiniz.
  Oturma odasına şömine yaptırarak soğuk kış günlerinde sıcak bir odak noktası oluşturabilirsiniz. Her bütçeye uygun çözümlerin sunulduğu şömine alternatifleri odanızda farklı bir atmosfer yaratmanızı da sağlayacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.