Çiçekli Dekorasyon Tavsiyeleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Çiçekli Dekorasyon Tavsiyeleri

2 Mayıs 2011
2.497
 • Sponsor Bağlantı
  Çiçekli Dekorasyon Tavsiyeleri

  Çiçeklerin yaşam alanlarındaki pozitif ve canlandırıcı etkisi hiç kaybolmuyor. İster tazesini, ister desenini kullanarak mutfağınızdan yatak odanıza her yerde çiçeklerin gücünden faydalanın .

  Floral motifler dekorasyonda eskiden olduğu gibi yine çok moda. Bize göre, çiçekler sadece bir dönemin değil her zaman dekorasyon stillerinin bir parçası olmalı. Samimi, sıcak, renkli ve neşeli formları ve görüntüleriyle floral motifler evin her köşesinde olmayı fazlasıyla hak ediyor.

  1. Masanızı çiçeklendirin

  Sofranın enerjisini yükseltmenin en pratik yollarından biri çiçek desenli masa örtüsü, Amerikan servis ya da servis peçeteleri kullanmaktır. Masa örtüsü daha geniş bir alanı kapladığından mekanda daha büyük bir etki yapar. Çiçek desenleriyle rengarenk bir odak noktası yaratmak istiyorsanız sabah kahvaltısında bu tarz masa örtüleri kullanabilirsiniz.

  2. Yastık dekorasyonu

  Neşesiz kanepeye biraz heyecan eklemeye var mısınız? Floral baskılı ya da çiçek biçiminde tasarlanan yastıkları kanepe ya da koltukların üzerine serpiştirebilirsiniz. Bu aktivite sizi kesmediyse yer minderleriyle yola devam edebilirsiniz.

  3. Dinlendiren etki

  Yatak odanızın dekorasyonunda çiçekli motifleri tercih ettiğiniz takdirde tıpkı çiçek bahçelerinde olduğu gibi dinlendirici ve huzurlu bir atmosfer yaratma şansınız yüksek. Bir hafta çiçekli nevresim takımlarında uyumayı deneyin. Bir haftanın sonunda daha dinlenmiş hissedeceksiniz kendinizi.

  4. Perdeniz çiçekli olsun

  Perdelerin mekanlar üzerindeki etkisi büyük. Perde aynı desenden tek parça bir dekoratif öğe olduğundan, ve de dikey olarak uzandığından iç mekanda dikkat çeken odak noktalarından biri oluyor. Perdeler mobilya döşemelerinizle paralel nitelikte seçilebilir. Örneğin mobilya döşemeleri pembe yeşil çizgiliyse, perdeleriniz pembe ya da yeşil çiçekli olabilir.

  5. Duvarınız renklensin

  Stickerlar hayatımızın olmazsa olmazlarından artık. Dolap kapakları onlarla renkleniyor, banyodaki fayanslar stickerlarla yeni bir görünüm kazanıyor. Bir kanepenin hemen üzerine uygulandıklarında mekanın odak noktası bile olabiliyorlar.

  cicekli Çiçekli dekorasyon fikirleri

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.