Vivense markası da dahil bir çok dekorasyon ürünü satışı yapan markalarda son zamanlarda görmeye alışık olduğumuz objelerden bir tanesi de ahşap tasarımlı tablolar olmakta. Hem yapay hem de gerçek çiçeklerle yapılmış olan bu objeler harika bir görsel oluşturmakta. Üstelik isterseniz kendi el emeğiniz ile de böyle bir tablo oluşturabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey tablonuzu tasarlamak için çıtalar, asmak için ip ve süslemek içinde kurumuş çiçekler. Öyle ki evimizin bir köşesinde kurumuş da olsa kendi el emeğiniz olan bir tablo olduğunu bilmek hoş bir görünüm oluşturacaktır.

Son zamanlarda ev dekorasyonuna göz attığımızda daha doğal nesnelerin daha fazla kullanıldığını gözlemlemekteyiz. Çiçekle yapılan tablolar dışında dekoratif biblolu duvar askılıklarının da çok tercih edilen ürünler olduğunu söyleyebiliriz. Bu objelerde genellikle kuş figürleri bulunmaktadır. Duvarınızı süsleyecek bu modern askılıklar üstelik çok maliyetli de değil. Polyester malzeme ile oluşturulan duvar askılıkları, ahşap bir askı aparatı ile bütünleştirilip monte edilmektedir. Ortalama maliyeti 80 tl civarı olmaktadır. Evinizin her bölümünde farklı dekorasyon objeleri ile tercih edebilirsiniz.

Vivense de öne çıkan dekorasyon objelerinden bir tanesi de aynalar olmakta. Gerek asimetrik kesimliler gerekse malzeme olarak farklı içerikte olan rattanlar olsun rağbet gören dekorasyon objelerinden diyebiliriz. Farklı farklı boyutları bulunan ayna modelleri duvarınızda bohem ve modern bir görünüm sağlamakta. Boyutlandırma olarak marka kapsamında 5 farklı ayna boyutu bulunmakta. Paille ayna modelinde bulabileceğiniz boyut 30 cm, 40 cm, 50 cm, 35 ve 45 cm olmakta. El yapımı olan aynalar 5-10 cm kadar büyüyebilmektedir. Eskitme tarza merak duyanlar için bu objeler çok şık bir seçim olarak önerilir.