Antre Dekorasyonu | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Antre Dekorasyonu

13 Ağustos 2021
790
 • Sponsor Bağlantı
  Antre Dekorasyonu

  Ev dekorasyonu alanında dikkat çeken alanlardan bir tanesi de antreler olmakta. Antre alanları mobilyalarından, duvar süslerine, aydınlatmadan dekorasyon objelerine kadar yaratıcı birçok uygulama ile dekore edilmekte. Her ne kadar günümüzde az düşünülen bir alan olsa da görünüm olarak evinizin ambiansını komple değiştirdiğini söyleyebiliriz. Öyle ki bazen evinizin tek görünen ve ön plana çıkan alanı antrelerdir. Antreler bizlere ev sahibinin stili ve dekorasyon zevki ile ilgili ip ucu vermektedir. Güzel ve kullanışlı antreler için sizler ile fikirlerimizi paylaşmaktayız.

  Dekoratif düzenlemeler. İlk olarak girişinizde misafirlerinizi neyin karşılamasını istediğinize karar veriniz. Rahat bir oturma köşesi mi? Çeşitli büyüklüklerde biblolar mı? Çocuklarınızın fotoğrafları ile donatılmış bir alan mı? Buna karar vermelisiniz. Sıcak bir alan yaratmak için bu noktada çiçeklerden de faydalanabilirsiniz.

  Saklama alanları çözümleme. Evlerimizde kuşkusuz ki en büyük açık antrelerdeki portmantolar olmakta. Bu alanda bizlere kolaylık sağlayan portmantolar hem elde kalan eşyalarınız hem de ayakkabı ve benzeri aksesuarlarınız için en ideal depolama alanı olmakta. Özellikle de gömme dolaplar oldukça fonksiyonel bir kullanım sahiptir. Eğer antreniz küçük ve kullanım alanı olarak kısıtlı bir alanda ise o zaman bolca askılık ve duvar raflarından yararlanmanızda fayda var. Ayrıca eğer özel yapım bir portmanto tercih ederseniz ufak bir alanında da kokularınızı ve mumlarınızı koyacağınız şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

  Antrelerinizde tercih ettiğiniz mobilyalar kadar önemli olan ürünlerden bir tanesi de aydınlatmalar olmakta. Kullanacağınız alana göre sarkıt şeklinde mi yoksa direk tavana uygulanan model mi olacağına karar verilmeli. Eğer antrenizde bir konsol varsa aydınlatma olarak ekstra aplik veya lambader de tercih edebilirsiniz. Aydınlatma seçimi tamamen antrenin dekorasyonuna uygun seçilmelidir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Trendyol ile Renkli Ev Dekorasyonu
  Trendyol ile Renkli Ev Dekorasyonu
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.