Ev dekorasyonunda görünüm bakımından zengin bir görünüm sağlamak ancak ki doğru ürün seçimi ile mümkün. Ev dekorasyonunda sadece maliyetli ürünler aldığınızda değil aldığınız ürünü doğru ürünler ile kombinlediğinizde güzel bir dekorasyon örneği oluşturmuş olursunuz. Buda kaliteli ürün seçimi ile mümkün olmaktadır. İçerik olarak bünyesinde satışa sunduğu ürünler ile hem şık hem de modern seçimleri bünyesinde barındıran markalardan bir tanesi de Pera Bulvarı olmakta.

Mobilya, halı, ev tekstili, dekorasyon, aydınlatma, hobi, mutfak ve daha bir çok alanda birçok kullanışlı ev ürününe online satış sistemi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Biraz içerikten bahsedecek olursak; daha çok sık rastlanan ev dekorasyon ürünlerinin aksine bir tık daha özgün ürünler bulunmakta. Örneğin satışa sunulan hasır sepetler. Hem saksı hem de farklı alanlarda kullanabileceğiniz hasır sepetler. Bohem tarza ev sahipliği yapan sepet modelleri derin ve oldukça kullanışlı. Özellikle de kulp kısımlarında bulunan püskül detayları oldukça şık durmakta. Model seçeneği olarak bu alanda kafanızın karışacağını söyleyebiliriz sepet modellerinin hepsi bir harika. Fiyatlandırma olarak da orta dereceli bir satış fiyatlandırması söz konusu örnekler açıklayacak olursak standart orta boyutlu natürel bir sepet 250 tl civarı.

Name Design Studio alanından bahsedecek olursak bu alandaki koltuk ve berjerlerin geleneksel bir imajı yansıttığını söylememiz mümkün. Görünüm olarak capcanlı renklerin bulunduğu kategoride birbirinden şık ürünler bulunmakta.

Seramik Pera Bulvarı ürünlerine değinecek olursak; tasarımsal olarak seramik ürünlerin her biri el emeği formunda. Adeta kişiye özel tasarımlar gibi doğal bir tasarıma sahip. Dekoratif testilerin her biri özgün tasarımlarda. Yine seramik kategorisinde bulunan sunum tabakları da çokça kullanışlı. Duvarlarımızı süsleyen objeler için de yine bu kategoride doğal ürünler bulunmaktadır.