Dekorasyon Tavsiyeleri
avatar

Evinizi Yenilemenin Vakti Geldi

19 Mayıs 2011
1.617
 • Baharın gelmesi ile birlikte evlerde de bir takım değişiklikler ve yenilikler oluyor. Sizde evimini yenilemenin vakti geldi diyenlerdenseniz şayet, bu yazımızda size göre bilgiler var.

  koltuk 300x225 Haydi evinizi yenilemenin vakti geldi

  Evimi yenilemenin vakti geldi geldi diyorsanız, işe koltuklardan başlayın. Evinizde sadece koltuklarınızı, döşemeleriniz değiştirerek yepyeni bir hava yaratabilirsiniz. Bu değişiklik hem sizi hem evinizi tazeleyecek. Değişiklikten yanaysanız, size bir kaç stil sırrı.

  Lüks sevenler için Gösterişli ve lüks bir salon için parlak ve dokulu kadife kumaşlar doğru bir seçim olabilir. Sert kısmına uygulayacağınız kapitone, etkiyi daha da arttırabilir. Stil tutkunuysanız koltuklarınız için farklı bir stil uygulamak istiyorsanız, siyah ve beyaz uyumunu deneyebilirsiniz. Özellikle damask desenlerle çok şık duruyor.

  Ekoselerle rahatlık

  Ekoseli bir koltuğunuz varsa kırmızı ve beyaz bir ekoseli kumaşla renklendirerek çarpıcı ve rahat bir hava yakalayabilirsiniz.

  Modern berjerlere

  Metal ayaklı modern koltuklarınız için düz kumaşlar tercih edebilirsiniz. Şönil, koton ve mat kadifeler sade ve dingin bir hava yaratır.

  Çizgili ve rekli

  Çizgili kumaşlar hem spor hem de şık bir hava yaratır. Klasik görünüm için kadife, modern bir görünüm için de koton ya da keten kumaş kullanabilirsiniz.

  Klasik şıklık

  Klasik seviyorsanız goblen türü ya da desenli kumaşlara yönelebilirsiniz. İri çiçek desenleri ile tarsınızı pekiştirebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Zemin Malzemeleri ve Yenilikçi Kullanımlar
  Zemin Malzemeleri ve Yenilikçi Kullanımlar
  Rustik Ev Dekorasyonu
  Rustik Ev Dekorasyonu
  Snoc Outdoor Furniture Balkon Dekorasyonu
  Snoc Outdoor Furniture Balkon Dekorasyonu
  Duvarlarınızda tabaklarınıza yer vermenizi sağlayacak yöntemler
  Duvarlarınızda tabaklarınıza yer vermenizi sağlayacak yöntemler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.