Evinizi Yenilemenin Vakti Geldi | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Evinizi Yenilemenin Vakti Geldi

19 Mayıs 2011
1.710
 • Sponsor Bağlantı
  Evinizi Yenilemenin Vakti Geldi

  Baharın gelmesi ile birlikte evlerde de bir takım değişiklikler ve yenilikler oluyor. Sizde evimini yenilemenin vakti geldi diyenlerdenseniz şayet, bu yazımızda size göre bilgiler var.

  koltuk 300x225 Haydi evinizi yenilemenin vakti geldi

  Evimi yenilemenin vakti geldi geldi diyorsanız, işe koltuklardan başlayın. Evinizde sadece koltuklarınızı, döşemeleriniz değiştirerek yepyeni bir hava yaratabilirsiniz. Bu değişiklik hem sizi hem evinizi tazeleyecek. Değişiklikten yanaysanız, size bir kaç stil sırrı.

  Lüks sevenler için Gösterişli ve lüks bir salon için parlak ve dokulu kadife kumaşlar doğru bir seçim olabilir. Sert kısmına uygulayacağınız kapitone, etkiyi daha da arttırabilir. Stil tutkunuysanız koltuklarınız için farklı bir stil uygulamak istiyorsanız, siyah ve beyaz uyumunu deneyebilirsiniz. Özellikle damask desenlerle çok şık duruyor.

  Ekoselerle rahatlık

  Ekoseli bir koltuğunuz varsa kırmızı ve beyaz bir ekoseli kumaşla renklendirerek çarpıcı ve rahat bir hava yakalayabilirsiniz.

  Modern berjerlere

  Metal ayaklı modern koltuklarınız için düz kumaşlar tercih edebilirsiniz. Şönil, koton ve mat kadifeler sade ve dingin bir hava yaratır.

  Çizgili ve rekli

  Çizgili kumaşlar hem spor hem de şık bir hava yaratır. Klasik görünüm için kadife, modern bir görünüm için de koton ya da keten kumaş kullanabilirsiniz.

  Klasik şıklık

  Klasik seviyorsanız goblen türü ya da desenli kumaşlara yönelebilirsiniz. İri çiçek desenleri ile tarsınızı pekiştirebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.