LG Taşınabilir Ev Sineması | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

LG Taşınabilir Ev Sineması

17 Ağustos 2011
1.389
 • Sponsor Bağlantı
  LG Taşınabilir Ev Sineması

  LG taşınabilir ev sineması almak istiyorsanız ya da detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen yazımızın devamını okuyun.

  lg 300x245 LGden taşınabilir ev sineması

  LG Electronics, yeni multimedya harici sürücüsü LG XF1 Taşınabilir Ev Sinemasını Temmuz ayında Türkiyede pazara  sunuyor. Geliştirilmiş USB arayüzüyle donatılan ve sadece 2cm kalınlığa sahip olan LG XF1 ham verileri şık ve sofistike ultra ince paketi içerisinde seri bir şekilde aktarma özelliğine sahip.

  Kullanıcıların, kendilerini kısıtlanmış hissetmeden büyük dosyaları saklama esnekliğine ve rahatlığına sahip olmalarını istediklerini ve bu yüzden de bu ürüne çoklu hayal sineması olarak adlandırdıklarını belirten LG Electronics Bölge Başkanı H.S. Paik sözlerine şöyle devam ediyor: LG Taşınabilir Ev Sineması müşterilerimizin, yüksek çözünürlüklü resimleri ve videoları, PClerde, notebooklarda ve TVlerde görüntülenebilen taşınabilir, şık haricî sürücüde izlemelerine olanak veriyor.

  Günümüzün pazar koşullarında masaüstü bilgisayarıyla karşılaştırıldığında notebooklar için daha yüksek bir talebin söz konusu olması, ilave hafıza olarak haricî sürücülerin daha fazla benimsenmesine neden oluyor. LG XF1 Taşınabilir Ev Sineması, HDMI bağlantısı sayesinde yüksek çözünürlükte dahi her türlü dosya formatının görüntülenmesini sağlıyor. 500GBlık saklama kapasitesi ve USB 2.0 bağlantısı sayesinde binlerce fotoğraf ve yüzlerce saatlik müzik ile video saklanabiliyor; böylelikle kullanıcıya tek bir cihazda müzik ve fotoğraf koleksiyonlarını ya da bütün favori filmlerini toplama ve başka bir alete ihtiyaç duymadan oynatma imkanı veriyor.

  Yeni multimedya sabit sürücüsü LG XF1in, 20,8 mmlik kalınlığı onu pazardaki en ince haricî sürücülerden biri haline getiriyor. LG XF1 Taşınabilir Ev Sinemasının yenilikçi deniz kabuğu tasarımı, yumuşak kıvrımları ve sofistike cam cilası ile bir uyum hissi veriyor. Zarif, mavi aydınlatmasının kalitesi ve yarattığı hoş etki tamamen eşsiz bir deneyim yaşanmasını sağlıyor.

  LG nin, bütün işlevlerini kullanmak için entegre ettiği sezgisel kullanım özellikli arayüz sayesinde, bütün işlevler uzaktan kumanda aracılığıyla basitçe ve kolaylıkla kontrol edilebiliyor. Ayrıca LG XF1 Mobil Sinema, M1994A, M2294A,W2261V LG TVleri tamamlayıcı bir ürün olarak kullanılarak dört dörtlük bir multimedya deneyimi yaşanmasına da imkan veriyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Arzum Ev Aletleri
  Arzum Ev Aletleri
  Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima
  Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima
  Arçelik Elektrikli Süpürge Modelleri
  Arçelik Elektrikli Süpürge Modelleri
  Vestel Klima Modelleri
  Vestel Klima Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.