Sony yine harika bir tasarıma imzasını atmış.

sony 300x293 Şimdi Sony internet tv zamanı!!!

Internet TV çevrimiçi eğlence dünyasını doğrudan BRAVIA® TVnizin ekranına getiriyor. BRAVIA Internet Video ve BRAVIA Internet Widgets, YouTube ve Facebook gibi sitelerden kaçırdığınız TV programlarını izleme hizmetine kadar webin en iyilerini size sunuyor.

BRAVIA Internet Video geniş bant bağlantınızdan kesintisiz çevrimiçi içerik akışı sağlayarak, İnternetteki en güzel içerikleri doğrudan televizyonunuzun ekranına getirir. PCye gerek olmadan BRAVIA TV XrossMediaBar ile koltuğunuzdan kalkmadan çevrimiçi video eğlence dünyasına erişebilirsiniz.

YouTube ve DailyMotion video paylaşım sitelerinden kaçırdığınız TV programlarını izleme hizmetine ve en sevdiğiniz televizyon kanallarının haber ve spor programlarına, istediğinizi istediğiniz zaman bulup izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı. En sevdiğiniz çevrimiçi video kliplere yer imi koyup arkadaşlarınızla paylaşmanız bile mümkün. Sürekli olarak yeni video kanalları eklendiğinden, eğlence alternatifleri de sonsuz.

Bazı modellerde bulunan BRAVIA Internet Widgets ile en sevdiğiniz TV programlarının bir saniyesini bile kaçırmadan doğrudan TVnizin ekranından çeşitli İnternet içeriklerine erişebilirsiniz. Uzaktan kumandanızdaki düğmeye basarak TV ekranından size özel widgetları seçip indirebilirsiniz. Bunlar TV izleme keyfini bölmeden otomatik olarak güncellenir.