Yemek masaları yerini artık sehpalara bırakıyor. Küçük evler için ideal bir çözüm. Yemek masalarının yerini renkli, çekmeceli, tekerlekli ve dekoratif sehpalar alıyor. Mutfakta ve salonda genişçe yer kaplayan yemek masaları artık yalnızca misafirler geldiğinde tercih ediliyor.

sehpa 300x150 Yemek masaları demode oluyor, sehpalar ise moda

Önce dekoratif  amaçlı kullanılmaya başlanan orta sehpalar oturma gruplarına  yakın olma özelliği ile son yıllarda özellikle gençler tarafından yemek  masası, hatta laptop masası olarak tercih edildiğinden yemek masalarının pabucunu dama atacağa benziyor.

Deri kaplamalarda en çok kahverengi ve krem tercih ediliyor

Dünyanın mobilya şehri olma yolunda ilerleyen Modokoda, masif naturel kaplamalı, cilalı ve mdf lam mobilyadan üretilen orta sehpaların venge, kiraz, bambu ve meşe renk alternatifleri bulunuyor. Çekmeceli, servisli veya üstü dekoratif cam özelliklerine sahip orta sehpalarda

Çift renkli orta sehpaların da bulunduğu Modokoda kare, dikdörtgen, oval sehpalar da mevcut. Birçok eşyada olduğu gibi beyazın yine gözde olduğu orta sehpalarda bambu rengi ve siyah ile muhteşem bütünlüğü gözler önüne seriliyor. 250 ile bin 500 TL fiyat aralığında olan orta sehpaları Modokodaki tüm mağazalarda bulmak mümkün.