Vücut Tipinize Göre Abiye Elbise Seçin! | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Vücut Tipinize Göre Abiye Elbise Seçin!

29 Aralık 2012
1.358
 • Sponsor Bağlantı
  Vücut Tipinize Göre Abiye Elbise Seçin!

  Kadınların belki de en zor kararlarından biri de “kızımın düğününde ne giyeceğim?” düşüncesidir. Kızınızın en önemli ve mutlu anlarında şıklığınız ile yanında olmak isteklerinizden biri. Bu anlamlı gece için seçeceğiniz abiye elbise sizin için en uygunu olmalı.

  Abiye elbise seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri kendi bedeninize yakışacak en güzel modeli bulmaktır. Öncelikle bedeninizin hangi şekle sahip olduğuna karar verin ve ardından size yakışacak renkler ile şık ve zarif bir görüntü sergileyin.

  Eğer vücut tipiniz kum saatine benziyorsa, dolgun göğüs, ince bel ve geniş kalçalara sahipsiniz demektir. Vücudunuza en uygun abiye elbise modelleri; bele oturan balık modellerdir. Tercihinizi başka yönden kullanmak istiyorsanız, bu kez basene kadar oturan ve sonrası kabarık ya da tüllü modelleri deneyebilirsiniz. Bu konuda diğer bir ipucu büyük desenler yerine sade renk tercihleri sizi olduğunuzdan daha toplu görünmenizi engelleyecektir.

  Vücudunuz, küçük göğüs kafesi ve dar omuz, ince bel, iri kalça ve dolgun basenlere sahipse armut vücut tipine sahipsiniz demektir. Armut vücut tipinin dikkat etmesi gereken şey; vücudunuzun üst kısmını geniş, basen kısmını dar gösterecek kıyafet seçimleri yapmaktır. Gece elbise modelleri arasında seçiminiz, üst tarafınıza yapışan fakat alt tarafı şifon olacak tarzlar olmalı.

  Vücut tipiniz elma ise, kısa ve kalın boyun, geniş omuz, kalın bel ve dar kalçalara sahipsiniz demektir. Abiye elbise seçiminiz arasında özellikle boyun bölgenizi açıkta bırakmanız size daha zarif bir görüntü katacaktır. Özel günlerinizde seçeceğiniz kıyafetinizde, takı kullanımına da mutlaka dikkat etmelisiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri
  Yapay Şömine Modelleri
  Yapay Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.