Kol saati günümüz insanının taşıdığı en önemli aksesuarlardan biri. Mekanik saatler şık tasarımlarıyla sahipleri hakkında ip uçları verirken, dijital saatler pek çok telknolojiyi, yeniliği o küçük yuvarlak camın içinde taşıyor. Kronometre, radyo, televizyon, gps, dijital kamera ve pek çok teknoloji, günümüzde saatlerin bir parçası.

Psikologlar insan ilişkilerinde ilk izlenimin önemine vurgu yapıyor. İş ilişkileri, arkadaşlık, romantik ilişkiler, hepsinde karşılaştığımız insan hakkında bir ilk izlenim yaratıyoruz ve bu izlenimi bütün bir ilişki boyunca beynimizin içinde taşıyoruz. Yeni bir iş arayan eleman, ilk buluşmasında bir kızla beraber yemek yiyen genç, kısaca herkes, başarı yolunda iyi ir izlenim yaratmak zorunda. Bunun yolu da, kıyafetlerimizden, saçımızdan ve en önemlisi bedenimizdeki aksesuarlardan geçiyor.

Saatinadresi.com, 40’dan fazla dünya devi saat markasının ürünlerini sizlere sunan bir web portalı. İnternet üzerinden alışveriş, yeni bir sektör ve bu konuda pek çok konuda müşteri öncelikle güven istiyor. Saatinadresi.com, Konya’da faaliyet gösteren Işık Optik Saat mağazasının uzantısı olduğu için, yaşanacak herhangi bir sorunda, oldukça güvendesiniz. Üstelik saatinadresi size seçtiğiniz ürünün benzerini ya da farklı rengini göndermiyor, istediğiniz ürün aynen size ulaşıyor, üstelik hızlı kargo avantajıyla.

Başta Swatch, Casio gibi markaların yanında, Diesel, Adidas, Citizen, Hush Puppies, Romanson, Quantum ve daha pek çok saat markası, saatinadres.com’da. üstelik site üzerinde güneş gözlüğü de satın alabilirsiniz.

Sitede yer alan saat modelleri oldukça ilginizi çekecek. Saat fiyatları ise sizi şaşırtacak. Çünkü her üründe en az % 20 indirim var. Mağaza mağaza gezmek, aldığınız ürüne mağazanın kira bedelini, dükkan masraflarını ödemek zorunda değilsiniz. Öyle ki, saatiandresi’nde saatler diğer alışveriş portallarından bile daha ucuz.

Saatinizi seçin, karlı alışverişin tadını çıkarın.