Modern Ahşap Banyo Modelleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
avatar

Modern Ahşap Banyo Modelleri

16 Ocak 2016
2.050
 • Modern Ahşap Banyo Modelleri

  Baktığınızda gözlerinizi ayıramayacağınız kadar şık ve modern olan ahşap banyo modelleri gözlerinizi kamaştıracaktır. Bu modeller artık sıklıkla kullanılan fayans modellerden çok daha farklıdır. Bu modellerin hem görüntüsü hem kullanımı son zamanlarda revaçta olmasının temel nedenlerinden biridir.

  Otantik bir hava katan ve banyoda keyifli zaman harcanmasını kolaylaştıran farklı ahşap banyo modellerinin evinizde olmasına sizler de izin verebilirsiniz. Canlı görüntüsüne daha da canlılık katılması adına yapılması gereken banyo dekorasyonu için olmazsa olmaz bambu ağaçlarından kullanmak olmalıdır. Bambu ağaçları hoş görüntüsü ve dayanıklılığı ile banyonuzun havasını değiştirecektir. Bazı modellerin küveti de dahil ahşaptır. Bu modeller için kullanılan ahşaplar suya dayanıklı olması nedeniyle herhangi bir sıkıntı doğurmaz.

  Yeni ahşap banyo modellerinin tasarımı belli işlemler sonrasında yapılmakta olduğundan uzun yıllar kullanmanıza imkân tanır. Ancak dileyen klasik mermer küvetleri de tercih edebilir. Eğer duvarlarınız da ahşaba yakın renklerde ise zaten beyaz lavabo veya küvetin oluşu banyonuzu koyuluktan kurtaracaktır.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Apart Dekorasyonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?
  Apart Dekorasyonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?
  En Yeni Lavabo Tarzı ve Modelleri
  En Yeni Lavabo Tarzı ve Modelleri
  Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler
  Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler
  Görmeniz Gereken Tek Katlı Müstakil Ev Modelleri
  Görmeniz Gereken Tek Katlı Müstakil Ev Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.