Modern Ahşap Banyo Modelleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Modern Ahşap Banyo Modelleri

16 Ocak 2016
2.747
 • Sponsor Bağlantı
  Modern Ahşap Banyo Modelleri

  Baktığınızda gözlerinizi ayıramayacağınız kadar şık ve modern olan ahşap banyo modelleri gözlerinizi kamaştıracaktır. Bu modeller artık sıklıkla kullanılan fayans modellerden çok daha farklıdır. Bu modellerin hem görüntüsü hem kullanımı son zamanlarda revaçta olmasının temel nedenlerinden biridir.

  Otantik bir hava katan ve banyoda keyifli zaman harcanmasını kolaylaştıran farklı ahşap banyo modellerinin evinizde olmasına sizler de izin verebilirsiniz. Canlı görüntüsüne daha da canlılık katılması adına yapılması gereken banyo dekorasyonu için olmazsa olmaz bambu ağaçlarından kullanmak olmalıdır. Bambu ağaçları hoş görüntüsü ve dayanıklılığı ile banyonuzun havasını değiştirecektir. Bazı modellerin küveti de dahil ahşaptır. Bu modeller için kullanılan ahşaplar suya dayanıklı olması nedeniyle herhangi bir sıkıntı doğurmaz.

  Yeni ahşap banyo modellerinin tasarımı belli işlemler sonrasında yapılmakta olduğundan uzun yıllar kullanmanıza imkân tanır. Ancak dileyen klasik mermer küvetleri de tercih edebilir. Eğer duvarlarınız da ahşaba yakın renklerde ise zaten beyaz lavabo veya küvetin oluşu banyonuzu koyuluktan kurtaracaktır.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.