Dekorasyon Tavsiyeleri
avatar

İstikbal Rengoki

1 Ekim 2011
1.298
 • İstikbalden Rengoki serisi mükemmel bir şıklık getirecek evlerinize. Mobilya sektörünün öncüsü İstikbal, hayalgücü ve tasarımın sınırlarını zorlayan yeni  mobilya ürün grubu ile, RENGOKİ çılgınlığını başlatıyor.

  rengoki 299x174 Rengoki çılgınlığı İstikbalden...

  Yenilikçi yaklaşımıyla çocuk ve genç odalarında Rengoki ile yeni bir dönem açan İstikbal, 3 sıradışı mobilya kahramanının yarattığı cıvıl cıvıl renkler ve modeller ile yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Gençler ve çocuklar  artık odalarını İstikbal ile hayal ettikleri gibi özgürce  tasarlayabilecekler.

  Her yıl sunduğu yenilikçi konseptler ile mobilya sektörünün lideri olmayı başaran İstikbal, çocuk ve genç odalarında yeni bir dönem yaratacak yeni koleksiyonu ile sektöre damgasını vuruyor.

  Çocuk ve gençlere yeni bir odada yeni bir dünya konsepti sunmak için tasarlanan Rengoki, kırmızıdan yeşile, maviden turuncuya çocuk ve gençlerin yaratıcılığını ve hayal güçlerini odalarında yansıtmaları için en güzel örneklerinden oluşuyor. Birbirinden dinamik ve enerjik kombinasyonlar ile fonksiyonellik ve tasarım özelliklerinde maksimum performans sergileyen koleksiyonda bulunan Oscar, Speed, Puzzle, Line, Melodi ve Rainbow ürünleri çocuk ve gençlere odalarında yeni dünyalar yaratacak kadar iddialı.

  Koleksiyonun en gözde modellerinden Oscar, turuncu, mavi ve sarının göz alıcı tonlarını led ışık sisteminin görkemli ışıltısı ile yansıtırken, iki veya üç kapılı gardırobu, modern karyolası, komidini, kullanışlı kitaplığı ve çalışma masası üniteleri ile birbirini mükemmel bir uyum içerisinde tamamlıyor. Havalı ve şık çalışma masasının kapaklarının arkasına gizlenmiş fonksiyonel raflar ise kullanım kolaylığında sınır tanımıyor.

  Spor otomobil görünümü ile çocukların gönüllerini fethetmek için tasarlanan Speed, havalı tekerlekleri ve açıp kapanabilen farları yeni maceralara yelken açıyor. Özel çıkartmalar ile süslenen kabartmalı üç kapılı gardırobu ve komodini, şifonyeri ve özel tasarlanan fonksiyonel çalışma masasıyla Speed, koleksiyonun en dikkat çekici ürünleri arasında yer alıyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Zemin Malzemeleri ve Yenilikçi Kullanımlar
  Zemin Malzemeleri ve Yenilikçi Kullanımlar
  Rustik Ev Dekorasyonu
  Rustik Ev Dekorasyonu
  Snoc Outdoor Furniture Balkon Dekorasyonu
  Snoc Outdoor Furniture Balkon Dekorasyonu
  Duvarlarınızda tabaklarınıza yer vermenizi sağlayacak yöntemler
  Duvarlarınızda tabaklarınıza yer vermenizi sağlayacak yöntemler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.