Evinizi Güzelleştirmek İçin Püf Noktalar | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Evinizi Güzelleştirmek İçin Püf Noktalar

4 Aralık 2011
1.847
 • Sponsor Bağlantı
  Evinizi Güzelleştirmek İçin Püf Noktalar

  Mevsimlerin değişmesiyle evlerde temizlik ve yeni mevsime hazırlık başlar. Sizlere evinizi güzelleştirmeniz için bir takım püf noktalardan bahsedeceğiz.

  Lambanızı süsleyin
  Tel lamba iskeletini dore metal boyasıyla boyayın ve sırma boncukları teker teker bağlayarak dizin. Boncukları tele tuttururken silikon kullanmanızı tavsiye ederim.

  Kalemlerinizi kaybetmeyin
  Çalışma masanızın sürekli dağınık olmasından şikayetçiyseniz, bir kutu ya da kap içini mıcır doldurmak olacaktır. Daha sonra kalemlerinizi bu mıcır dolu kaba saplayabilirisiniz. Hem görüntü hem de kullanış açısından oldukça rahatlayacaksınız.

  Dikiş makinesinden masa
  Anneannenizden kalma dikiş makinesi artık miladını doldurduysa size önerimiz üzerine uygun biçimde kesilmiş bir ahşap (cam ya da pleksi) tabla koymanız. Ayağını iddialı renklerde yağlı boya ile boyamanız tavsiye edilir.

  Pet şişeleri atmayın
  İki pet şişeyi muntazam olarak ortalarından kesin ve kestiğiniz kısmı da bir noktasından aşağıya doğru bölün. Camcılardan ya da aynacılardan alacağınız ayna parçalarını bu iki pet şişeye bölünmüş kısımlarına denk gelecek şekilde yerleştirin. İster saksı, ister vazo, ister kumbara olarak kullanın.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.