Ev dekorasyonunda hem ürün hem de konsept olarak oldukça şık ürünleri bünyesinde barındıran Mudo yeni sezon ürünleri ile oldukça göz doldurmakta. Özellikle de doğal tasarımlar ile oluşturduğu konseptler popülerlik kazanmış olup rağbet görmekte. 

Marka kapsamında şunu söylemeliyiz ki satış hacmi olarak dekorasyon konseptlerinde çok şık ince düşünülmüş ürünler bulunmakta.

Ev grubunda oturma odası için oldukça farklı tasarımlarla karşılaşacağınızı söyleyebiliriz. Konfor alanında üst düzey tasarımlar mevcut olmakta. İstediğiniz türde berjerler bulabilmeniz mümkün. İster yuvarlak tasarımlı ister sade isterseniz de ayrıntılanmış mobilya eklentili berjerleri Mudo konseptinden satın alabilirsiniz.

Koltuk & oturma grubu da yine aynı şekilde her detaylandırmaya sahip ürün bulabilmeniz mümkün. Ayrıca kumaş yapısı olarak da ister deri ister tay tüyü çeşitli kumaş türüne sahip koltuklar mevcuttur.

Satış fiyatı olarak markanın konseptinde bulunan ürünlerin oldukça pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Ekonomik olarak uygun fiyatlı olduğunu söyleyemeyiz. Örneğin berjer tarzi koltuklar 2 bin küsür den başlayarak 9 bin TL civarına kadar değişik bütçe de bulunmakta. Her ne kadar mobilya olarak kaliteli ürünler arıyor olsak da bütçe olarak sizi marka ürünleri zorlayabilir.

Dekorasyon ürünlerini değerlendirecek olursak en ilgi çeken ürünlerden bir tanesi de orta sehpalar olmakta. Model ve tasarım olarak ürünlerin doğal içerikli olması dikkat çekiyor.

Özellikle de kuru dallar ile tasarlanan orta sehpalar yüksek fiyatlı olmasına rağmen ilgi çeken ürünlerden olmakta. Bu konsept hem avizelerde hem masa ve sehpalarda öne çıkan ürünlerden. Ayrıca metal ayaklı oval tasarımlarında son zamanların trend ürünlerinden olduğunu söyleyebiliriz.

Hem yan sehpalar hem de orta sehpaların bu modellerinin revaçta olduğunu söylememiz mümkün.