Modern ve Birbirinden Farklı Duvar Saati Modelleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Modern ve Birbirinden Farklı Duvar Saati Modelleri

23 Aralık 2015
3.668
 • Sponsor Bağlantı
  Modern ve Birbirinden Farklı Duvar Saati Modelleri

  Evlerin havasını değiştiren ve farklılık katan dekoratif ancak kullanılması zorunlu olan ev eşyaları arasında farklı duvar saati modellerini de sayabiliriz. Genelde evin salonunda oturma odasında mutfakta ve yatak odasında kullanılan saatler ihtiyaç duyulduğu kadar oldukça dekoratiftir de. Klasik modeller zamanla yerini ilginç duvar saati modellerine bırakmıştır. Sevilerek kullanılan bu modellere sizler de salonunuzda yer açabilirsiniz. Modern duvar saati modellerini hediye amacıyla da alabilir bir yakınınıza hediye edebilirsiniz.

  Bazı duvar saati modelleri saatin ötesinde pano gibi de görünmektedir. Bu da hem saat hem pano özelliği nedeniyle parçalı duvar saati modellerinin bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen model olmasına neden olmaktadır.

  Sadece salonda veya oturma odasında değil yatak odasında da kullanabileceğiniz eskitme bombeli duvar saati modelleri genelde duvarları sade olan odanızda hoş duracaktır. Bazı bayanlar mutfaklarında da saat kullanırlar. Zamanlarının önemli bir bölümünü geçirdikleri bu alanda ihtiyaç duyacakları çatal kaşıklı duvar saati modeline hayran kalınacağı garantidir.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.