Bahçe saksıları dekorasyonu | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Bahçe saksıları dekorasyonu

24 Aralık 2015
3.262
 • Sponsor Bağlantı
  Bahçe saksıları dekorasyonu

  Apartman dairelerinin bulunmadığı eski dönemlerde hemen hemen herkes bahçe kat müstakil bir evde oturmakta idi. Diledikleri gibi bahçelerini süsleyebiliyor, diledikleri çiçekleri yetiştirme şansını buluyorlardı. Ancak yine son zamanlarda bu tarz evlerde oturmayı tercih eden bayanların eskiye olan özlemleri, şık bahçe dekorasyonu konusunda onları bir hayli heveslendirmektedir.

  İnsanın içini açacak hoş görünümlü modern bahçe saksısı modellerine bahçenizde yer vermek isteyebilirsiniz. Üstelik bunun için ekstra paralar ödemenize de gerek kalmayacaktır. Evde bulunan kola şişelerini alıp pet şişe yapımı bahçe saksı modelinde yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yan tarafından bir kare kesmek ve içine toprak yerleştirip çiçeğini ekmek olacaktır.

  Farklı bahçe saksısı modeli düşünenler için de oldukça farklı modeller bulunmaktadır. Eski ayakkabı veya çizmelerini çöpe atmak yerine böylesi şık bir dekorasyon için değerlendirebilir ve ilginç bahçe saksısı modellerine imza atabilirsiniz. Gözlerinizi kamaştıracak olan bu modeller çiçeklerinize can vererek size de bunlardan pozitifi enerjiler alma imkânı tanıyacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu
  Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu
  Prefabrik Bahçe Yüzme Havuzları
  Prefabrik Bahçe Yüzme Havuzları
  Koçtaş bahçe ve balkon dekorasyonu
  Koçtaş bahçe ve balkon dekorasyonu
  Sonbaharda Bahçe Bakımı
  Sonbaharda Bahçe Bakımı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.