Moneta Rengarenk Mutfak Gereçleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Moneta Rengarenk Mutfak Gereçleri

7 Şubat 2012
1.984
 • Sponsor Bağlantı
  Moneta Rengarenk Mutfak Gereçleri

  Moneta renklerle mutfakları coşturacağa benziyor. Mutfaklarında rengarenk bir görünüm isteyenler için ideal ürünler mevcut.

  Moneta, Ateşle temas ettiğinde islenen, yanan yağlar nedeniyle desenleri, renkleri bir süre sonra görünmez hale gelen renkli tavaların renklerinin korunmasına yönelik çözüm üretti. Tavayı ısıya dayanıklı silikon malzemeyle kaplayan Moneta, renklerin kısa sürede karararak kaybolması sorununa da köklü bir çözüm bulmuş oldu.

  En önemli özelliği yüksek ısılara dayanabilmesi ve zarar görmemesi olan silikon malzeme İle kaplanan tavalar çizilmiyor; renklerini yitirmiyor ve daha da önemlisi uzun süreli performans sağlıyor. Pişirme performansı da yüksek olan Moneta tavalar, ısıyı dağıtırken eşit ve hızlı davrandığından üst düzeyde bir sonuç veriyor.

  Tentazioni adını taşıyan silikon kaplamalı tavalar, geniş bir renk skalasıyla, tercih konusunda özgürlük yaratıyor. Canlı renklerden hoşlananlar için kırmızı, mavi ve siyah alternatifleri olan tavaların, pastel tonlardan hoşlananlara da özel ürünleri var.

  Mutfağında yumuşak ve sakin renkler isteyenlere pastel tonlardaki turuncu, yeşil ve sarı hitap ediyor. Alanında dünyanın en ünlü markalarından olan Monetanın İtalyan kökenli sofistike dünyasının duru tasanmları, bütün mutfaklara sınıf atlatacak nitelikte.

  Mutfakta kullandığımız ürünlere ilişkin tercihleri belirleyen en önemli kriterlerin arasında ürünün taşıdığı estetik değer geliyor. Günümüzün kadınları, ürünleri fonksiyonlanna olduğu kadar, renk ve desenlerine bakarak alıyorlar.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Küçük Mutfaklar İçin Tavsiyeler
  Küçük Mutfaklar İçin Tavsiyeler
  Mutfak Duvarlarını Değerlendirmenin 3 Pratik ve Şık Yöntemi
  Mutfak Duvarlarını Değerlendirmenin 3 Pratik ve Şık Yöntemi
  Mutfak Duvar Rafı Tasarımları
  Mutfak Duvar Rafı Tasarımları
  Amerikan Mutfak Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
  Amerikan Mutfak Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.