Bellona, ev yaşamında  yenilikleri  takip eden ve kendi tarzını rahatlıkla ifade etmek isteyenler için Sandy Major Takımı tasarladı. Modern tasarımı, yaşam enerjisi veren renk seçenekleri ve üstün ergonomik özellikleriyle Sandy Major Takım mekanlara  yepyeni bir hava katacak kadar iddialı

oturma 300x168 Modern tasarımlarıyla Bellona oturma grupları
Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği, cıvıl cıvıl renkleri ve fonksiyonelliği ile tüketicilerine art arda zevkli alternatifler sunan Bellona, Sandy Major Takım ile ergonomiyi ve fonksiyonelliği modern çizgilerle buluşturuyor. Bellona, ürün gruplarında ilk kez hayata geçirdiği, pratik bir şekilde yatak olabilme özelliğine sahip Sandy ile konfor ve fonksiyonelliği maksimum boyuta taşıyor.

Genç ve genç kalmak isteyenler için metal aksesuarların verdiği modern bir yaklaşımla sunulan Sandy Major Oturma Grubu, kanepe ve koltukların arka ayaklarının üzerinde yer alan tekerlekler sayesinde kolaylıkla hareket ettirilebiliyor. Mekan tasarımında farklı arayışlara cevap veren Sandy Oturma Grubu; iki adet üçlü kanepe ve iki şık berjerden oluşuyor.

oturma1 300x198 Modern tasarımlarıyla Bellona oturma grupları
Dinamizmi maksimum boyuta taşıyan kırmızı, yeşil, krem ve sarı renklerinin sunulduğu Sandyde, farklı zevklere göre her çeşit renk kombinasyonu yaratmak da mümkün. Canlı renklerin ve orijinal tasarımın ahenkle buluştuğu oturma grubu, özel yumuşak doku ve kolay temizlenebilme özellikleri ile de salonları konforla buluşturuyor.