Bellona Oturma Grupları | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Bellona Oturma Grupları

12 Ağustos 2011
2.475
 • Sponsor Bağlantı
  Bellona Oturma Grupları

  Bellona, ev yaşamında  yenilikleri  takip eden ve kendi tarzını rahatlıkla ifade etmek isteyenler için Sandy Major Takımı tasarladı. Modern tasarımı, yaşam enerjisi veren renk seçenekleri ve üstün ergonomik özellikleriyle Sandy Major Takım mekanlara  yepyeni bir hava katacak kadar iddialı

  oturma 300x168 Modern tasarımlarıyla Bellona oturma grupları
  Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği, cıvıl cıvıl renkleri ve fonksiyonelliği ile tüketicilerine art arda zevkli alternatifler sunan Bellona, Sandy Major Takım ile ergonomiyi ve fonksiyonelliği modern çizgilerle buluşturuyor. Bellona, ürün gruplarında ilk kez hayata geçirdiği, pratik bir şekilde yatak olabilme özelliğine sahip Sandy ile konfor ve fonksiyonelliği maksimum boyuta taşıyor.

  Genç ve genç kalmak isteyenler için metal aksesuarların verdiği modern bir yaklaşımla sunulan Sandy Major Oturma Grubu, kanepe ve koltukların arka ayaklarının üzerinde yer alan tekerlekler sayesinde kolaylıkla hareket ettirilebiliyor. Mekan tasarımında farklı arayışlara cevap veren Sandy Oturma Grubu; iki adet üçlü kanepe ve iki şık berjerden oluşuyor.

  oturma1 300x198 Modern tasarımlarıyla Bellona oturma grupları
  Dinamizmi maksimum boyuta taşıyan kırmızı, yeşil, krem ve sarı renklerinin sunulduğu Sandyde, farklı zevklere göre her çeşit renk kombinasyonu yaratmak da mümkün. Canlı renklerin ve orijinal tasarımın ahenkle buluştuğu oturma grubu, özel yumuşak doku ve kolay temizlenebilme özellikleri ile de salonları konforla buluşturuyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  İstikbal Koltuk Takımları
  İstikbal Koltuk Takımları
  2016 Köşem Koltuk Modelleri
  2016 Köşem Koltuk Modelleri
  2016 Spor Oturma Grupları
  2016 Spor Oturma Grupları
  Bellona Riva Köşe Takımı
  Bellona Riva Köşe Takımı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.