Polyester Perdeler | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Polyester Perdeler

25 Mayıs 2011
2.034
 • Sponsor Bağlantı
  Polyester Perdeler

  Kullanımı çok kolay olan, şık keten görünümlü polyester perdeler Broderi Narin Outlet ürünüdür.

  perde5 220x300 Hanımlar, polyester perdeler tercihiniz olsun

  Broderi Narin Outlet, müşterilerine  hem çeşitte, hem fiyatta kolaylıklar sağlıyor. Kullanımı kolay, keten görünümlü polyester perdeler, Broderi Narin Outlette metresi 5 TLden satışa sunuluyor. Aynı kumaştan üretilmiş 152 x 213 cm tek kanat hazır dikilmiş perdeler de 20 TL etiket taşıyor.

  Broderi Narin, keten görünümlü yepyeni polyester perdeler ile evlerde rahatlık sağlıyor. Farklı renklerde çok sayıda seçeneğe sahip polyester perdeler, gençler ve öğrenciler tarafından da yıkanması ve ütülenmesi kolay olduğu için özellikle tercih ediliyor. Broderi Narin bu yeni ürünü ile modern mutfaklar ve yazlık evler için de pratik bir çözüm üretmiş oluyor. Keten görünümlü pratik perdeler istenirse metresi 5 TLden, istenirse 152 x 213 cm tek kanat hazır dikilmiş olarak 20 TLden satın alınabiliyor.

  Broderi Narinin Mahmutbeydeki outlet mağazasında polyester perde kumaşlarından üretilen 145 x 145 ölçülerindeki masa örtülerini sadece 20 TL ödeyerek satınalma fırsatı da yer alıyor. Broderi Narin Outletde, koleksiyon sonu ürünlerin yanı sıra ihraç fazlası ürünler de bulunuyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.