Özellikle romantik dekorasyon konusunda vazgeçilmezler arasında yer alan mum, ortamın atmosferini değiştirme özelliğine sahip. Özel günlerde, yemeklerde, meditasyon ortamlarında ve romantik bir akşam yemeğinde bir dekoratif öğe olarak kullanılan mumlar artık daha fonksiyonel hale geliyor.

Çesitli yan ürünlerle tasarımı degistirilerek ortami daha renkli kılan mumlardan sonra artik yandikca renk degistiren mumlar geliyor. Bu mumlar fitili yandiktan sonra zaman icerisinde rengini degistiriyor ve çesitli renklerle ortamı daha renkli ve estetik görünümlü yapıyor.

Yani evinizde veyahut ofisinizde siradisi bir ortam yaratmak istiyorsaniz, yandikca renk degistirebilen bu mumlar, size en yaratici oneri olacaktir sanirim. Fiyat konusunda da oldukca uygun olan bu mumlar, dekorasyon tamamlayici oge olarak tercih sebebi diyebiliriz. Ortalama fiyatlari 20 ie 30 milyon arasinda degisen ve herhangi bir kanserojen bilesik icermeyen bu mumlari edinmeniz hic de zor degil…

Yandıkça Renk Degiştiren Mumların Kullanimi Nasil?

Bu özel tasarımlı dekoratif mum kullanimi aslinda diger normal mumlarin kullanimindan pek de farkli degil. Fakat kullanim sirasinda bilmeniz gereken bazi bilgiler bulunmakta. Birçok teknolojik urun gibi bu mumlarin da kullanim suresi ve bir omru bulunmakta. Bu yuzden bu kullanim omrunu uzatabilmek adina urunu dogru kullanmamiz gerekiyor. Bu sebeple urunu ilk kullanisimizda 1-2 saat boyunca yanik tutuyoruz. Fitilini atesledikten sonra bu 2 saat icinde ya da ileriki kullanimlarimizda fitil tutmeye baslarsa veya asiri uzarsa bir makas yardimiyla duzenleyebiliyoruz.

Ürünü hava sirkulasyonu iyi olan ve nemden uzak bir ortamda muhafaza ederek kullanim omurunu artirabilirsiniz. Ayrıca urunu kullanmadigimiz zamanlarda renk kalitesini korumak adina karanlik ortamlarda muhafaza eder isek daha uzun bir omre sahip oluyor urunumuz..