Uzanma Koltuk Modelleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Uzanma Koltuk Modelleri

4 Mayıs 2015
2.516
 • Sponsor Bağlantı
  Uzanma Koltuk Modelleri

  Yaz aylarını bahçelerimizde, ya da havuz başlarında geçiririz. Müstakil evi olanlar ya da tatil mekanında kendine ait bahçeli evi olan kişiler, havuz yaptırmayı da tercih edebilirler. Böyle mekanlara yakışan en güzel ürün, uzanma koltuklarıdır.

  Deniz, kum, güneş olur da uzanma koltukları olmazsa olmaz. Dinlenmek için, konfor ve rahatı g etiren bu ürünler, herkesin beğenisini toplamakta. Bahçeler için bahçe kanepeleri de çok tutuluyor ancak hafif ve kullanışlı farklı bir ürüne ihtiyaç duyarsanız, uzanma koltukları son derece güzel. Üstelik farklı tasarımlar da 2011 yılının bahçe mobilyası modasında yer almakta.

  sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek, huzurlu bir keyif sürmek, yazın tadını çıkarmak istiyorsanız mutlaka uzanma koltuklarına göz atmalısınız. Renkler ve modeller her mekana uyum sağlayacak nitelikte özel olarak hazırlanmış durumda.

  Açık hava  uzanma koltukları üretiminde başarılı isimlerin başında Maria Cichy gelmektedir. Maria Cichy ürünleri, yelkene benzeyen görünümü ve rahat yatağı sayesinde ilgi çekici, konforlu bir hale gelmiş. Vücudunuzun dinlenmesi için özel olarak tasarlanmış bu ürün,  kıvrımlarıyla bedeninizi tamamlar, adeta masör görevi görür. Üstelik yaz aylarının sıcağını asla geçirmez, sizi terletmez. Oval görünümü de estetik ve modern bir hava katmış bu ürünlere. ;Sizler de fark yaratmak istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.
  İstikbal ve bellona uzanma koltukları modelleri için ilgili firmaların web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu
  Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu
  Prefabrik Bahçe Yüzme Havuzları
  Prefabrik Bahçe Yüzme Havuzları
  Koçtaş bahçe ve balkon dekorasyonu
  Koçtaş bahçe ve balkon dekorasyonu
  Sonbaharda Bahçe Bakımı
  Sonbaharda Bahçe Bakımı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.