Son zamanlardaki öyle ki dekorasyon üzerine uyguladığımız bir çok detaylandırma da Pinterest üzerinden arama yaparak uygulamaya koymak tayız. Dekorasyon yapılanmaları olarak hemen her kategoride yapılabilecek binlerce uygulama bulabilmekteyiz. Bunlarda bir tanesi de duvar boyama uygulamaları olmakta. Duvar boyama işlemi hemen her alana uygulanabilir. Önemli olan burada geçiş renklerini iyi ayarlamak, hangi alana boyama yapacak isek desen ve motif olarak onu belirlemek son olarak da uygulamaya geçmektir.

Genellikle son zamanlarda tercih edilen duvar boyama işlemlerinde soyut kavramların daha ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Bu çizgiden oluşan bir çiçek veya bir yarım insan yüzü figürü veya son zamanlarda adeta bizleri bir sarmaşık gibi ağına alan kaktüslü tasarımlar olmakta.

Çocuk odası Pinterest boyama

Çocuk odaları için oldukça renkli boyamalar yapabilirsiniz. İster yıldız, bulut, çiçek, böcek çizin isterseniz asimetrik çizimler ve gökkuşağı oluşturun bu tamamen sizin hayal gücünüze bağlı bir işleyiş.

Yatak odası için Pinterest boyama

Son zamanlarda sık rastlanan işlemlerden bir tanesi. Özellikle de şifon gelen alana veya makyaj aynasının bulunduğu konuma yapılan renklendirme odanıza farklı bir görünüm sağlamakta. Şifonyerlerin bulunduğu alana boya uygulamasında bulunup boyanan duvar kısımlarına da pano veya aplik tarzı monte ürünler eklerseniz eminiz ki odanız için çok şık bir stil oluşacaktır.

Balkon dekorasyonunda Pinterest boyama

Son zamanlarda balkonlarımızın hem dekorasyon yapısı hem de kullanım alanı olarak çok gerekli alanlar olduğunu söyleyebiliriz. Ekeceğimiz çiçeklerin ardında veya tercih edeceğimiz duvar raflarının arkasına şık göz alıcı ve aynı zamanda da enerji veren sıcak renkleri uygulamaya ne dersiniz? Biz çok şık bir seçim olacaktır bu. Ayrıca son zamanlarda yapılan makromeler de soft renkler tercih edilen boyalı bir alan için oldukça hoşnut bir ambiyans oluşturacaktır.