Mudo’nun Rustik Ev Stili | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Mudo’nun Rustik Ev Stili

24 Nisan 2021
1.132
 • Sponsor Bağlantı
  Mudo’nun Rustik Ev Stili

  Tasarımsal olarak ön planda olan bohem tarz dekorasyonu ile bu yılda rağbet gören Mudo ev dekorasyon ve mobilya markalarından bir tanesidir. Rustik ev dekorasyonu tarzında evinizde farklılık oluşturacak ev dekorasyonunuzu tamamen Mudo’ nun göz kamaştırıcı ürünleri ile döşeyebilirsiniz. Yoğunlukla markanın rustik tasarımlara yer verdiğini söyleyebiliriz. İlk olarak şunu açıklayalım rustik ev dekorasyonu olarak adlandırdığımız dekorasyon tasarımı doğal tasarımlardan oluşan bir ev dizimi anlamına gelmektedir. Tamamen abartıdan uzak eşyalar ile dekore edilmektedir. Otantik bir dekorasyon düzeni oluşturmak için az işlenmiş mobilyalar kullanılmaktadır. Ağırlıklı olarak evde bulunan ürünler doğal içeriklidir. Çoğunlukla rattan, ahşap, hasır gibi doğal malzemelerden oluşmaktadır.

  Dokusal olarak naturel yapıyı benimseyen ev dekorasyonunda ham maddeler açığa çıkmaktadır. Ayrıca rustik ev dekorasyonunda mutfak ve banyolar da standart tekdüze dizayndan arınmaktadır. Adeta ev dekorasyonunuza bakınca tüm stresinizden arınacaksınız.

  Mudo bünyesinde satışa sunulan dekorasyon ürünlerinde kullanılan renk tonlamaları toprak, kahve rengi ve tonları, naturel ve soft renkler olmakta. Kullandığımız masa vb. eşyaları ham maddeler ile kendiniz dahil tasarlayabilirsiniz. Kafanızda canlandırdığınız soft tasarımda her ne var ise büyük bir kısmını marka kapsamında bulabilmeniz mümkün. Çünkü marka da el emeği benzer kültürel tasarımlı geniş yelpazeli ürün seçeneği bulunmaktadır. Mobilya olarak duvara monteli kitaplıklar veya tv üniteleri, değişik tasarımlı avizeler ve bunlarda yer verilen detaylar son derece şık seçimler içermekte. Avize malzeme seçimini metal veya cam detaylandırılmış olanı seçmeniz dekorasyon yapısının şık durmasını destekleyecektir. Koltuk takımında doğal renk tonları bulunmakta. Özellikle chester tarzı koltuklar bu konsepte uygun olup hem yeni sezon trendini takip edip hem de evinizde bohem bir tarz oluşturmakta. Kullanım olarak da koltuk modellerinin şık olduğu kadar rahat olduğunu da söyleyebiliriz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  İkea Ürünlerinin Kullanışlılığı
  İkea Ürünlerinin Kullanışlılığı
  En Kullanışlı Modern Kanepe Modelleri
  En Kullanışlı Modern Kanepe Modelleri
  Köşeli Mutfak Masalarına Göz Attınız Mı?
  Köşeli Mutfak Masalarına Göz Attınız Mı?
  Kullanışlı ve Şık Bilgisayar Masası Modelleri
  Kullanışlı ve Şık Bilgisayar Masası Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.