Kırmızı Banyo Tasarımları | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Kırmızı Banyo Tasarımları

8 Haziran 2013
3.009
  • Sponsor Bağlantı
    Kırmızı Banyo Tasarımları

    Son zamanlarda dekorasyon dünyasında firmalar banyo dekorasyonu üzerinde özel bir çalışma yapmış ve 2013 yılının moda renklerini seçmiş. Bu yıl özellikle gerek model olarak gerekse renk olarak olsun bir çok anlamda sıradışı ve şık dekorasyon tasarımları görmemiz mümkün.

    kırmızı-banyo-1

    Modern ve orjinal banyolar tutku haline geldi bizlerde. Banyolarda teknolojik kullanışlı ve pratik ürünlerin yanı sıra, dekorasyonda önemli unsurlardan birisi olan renkler de dikkat çekmekte. Bu yıl renk tonları göz alıcı ve çarpıcı olacak gibi görünüyor. Çünkü kırmızı rengin çekiciliği ve asilliği tartışılmaz. Hal böyle olunca kırmızı ve tonlarını banyolara yakıştırmamak da olmaz. Hem canlı, hem göz alıcı hem çok çarpıcı.  Kırmızı ton öyle bir yakışıyor  ki banyolara, şıklık ve farklılık yaratarak gönülleri cezbediyor doğrusu.

    kırmızı-banyo-2

    Klasik renk tonlarından sıkılanlar için gerekli tek şey biraz cesaret. Cesaretli olmaktan, canlı ve farklı renkleri denemekten kaçmamalısınız. 2011 yılının dekorasyon örneklerinde kırmızıya mutlaka rastlayacaksınız ve eminiz ki sizler de hevesleneceksiniz bu görselliğe. Banyonuzun ne kadar büyük ya da küçük olduğu farketmez.

    kırmızı-banyo-3

    Sıradışı ve modern bir görünüm çizmek günümüz dekorasyonunda hiç de zor değil. Çeşitli akseaurlar ve tonlardaki dekoratif objelerle dekorasyonunuzu  uyumlu hale getirmeniz, tamamlamanız mümkün. Görüntüyü bu sayede daha soft hale  getirmiş de olacaksınız. Kırmızıya en uyumlu ton siyah ve krem tonları. Saydam cam rengi de çok yakışacaktır ve banyo keyfinizi iki katına çıkaracağını sakın unutmayın.

    kırmızı-banyo-4

  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
    Banyo İçin 10 Şık Küvet Tasarımı
    Banyo İçin 10 Şık Küvet Tasarımı
    Duşakabinde Su ve Kireç Lekeleri Nasıl Yok Edilir?
    Duşakabinde Su ve Kireç Lekeleri Nasıl Yok Edilir?
    Rengarenk Banyo Perdesi Modelleri
    Rengarenk Banyo Perdesi Modelleri
    Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler
    Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler
  • Yorum Yapmak İster misiniz?

    İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.