İkea Kablosuz Şarj Pedi

Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde akıllı telefonlar için büyük sıkıntı oluşturan sarj probleminin üreticilerin gündeminde olduğu kesin. Bununla birlikte sarj cihazlarının kabloları evlerin her yerini işgal etmiş durumda. Evde ki her bir birey için ayrı ayrı cep telefonu ve her telefon için bir sarj aleti olduğu düşünülürse karışıklığın ne kadar büyük olduğu gözünüzde canlandırılmış olur. Tam da bu nokta da kablosuz telefon şarj cihazları büyük bir önem kazanarak karşımıza çıkamaktadır. Ancak bu yazımızın amacı kablosuz şarj cihazlarından bahsetmekten çok ikea kablosuz şarj pedi ile sizleri tanıştırmak olacak. Çünkü ikea kablosuz şarj pedi teknoloji ile dekorasyonu bir araya getirerek hem evinizde hem ofisinizde kullanabileceğiniz bir kablosuz şarj cihazını üretmiş. Toplantı odanızda masa üzerine monte edilmiş üçlü ikea şarj pedi ile telefonlarınızı şarj edebileceğiniz gibi çalışma masanızda ihtiyacınız olan masa lambasının bir parçası olarak ta kullanabileceğiniz müthiş bir ürün. Sizin yapmanız gereken sadece ikea kablosuz şarj cihazını monte etmek ve telefonunuzu üzerine bırakmak.   üçlü-kablosuz-şarj-pedi-ikea

 

İkea Kablosuz Şarj Pedi Telefonu Nasıl Şarj Eder ?

Şarj pedi üzerindeki yere telefonunuzu bıraktığınızda telefonunuzda belirecek olan şarj simgesi , şarjın başladığını size söyleyecektir. Şarjın süresi tamamen cihazın şarj düzeyine, pil durumuna ve ortam sıcaklığına göre değişkenlik gösterebilir.

kablosuz-şarj-pedi-masa-lambali

İkea Kablosuz Şarj Pedi Hangi Telefonlarda Kullanılabilir ?

İkea kablosuz şarj pedi Qi- sertifikalı olup tüm Qi- sertifikalı cihaz ve akıllı telefonlarla uyumlu bir şekilde çalışabilir. Eğer telefonunuzun kablosuz şarjı destekleme özeliği yoksa , VITAHULT kablosuz şarj kapağı almanız gerekecektir. Bu ürünü almadan önce telefonunuzun desyekleyip desteklemediğini araştırmanız gerekecektir.

şarj-pedi-kablosuz-şarj-için-ikea

İkea Şarj Pedi Fiyatları

Farklı ürünlerle karşımıza çıkan kablosuz şarj pedi için fiyat aralığıda farklı. Eğer ürünü sadece sarj maçlı kullanacaksanız tekli kablosuz şarj aletini 129 tl ye bulmanız mümkün. Ama ürünü dekoratif parçalarıyla satın almak isterseniz bu fiyat aratmaktadır. yukarı resimde gördüğünüz ikea kablosuz sarjlı çalışma lambası 199 tl ye satışa sunulmuştur.  Sizin telefonunuz kablosuz şarja uyumlu mu ? Öğrenmek İçin Tıklayınız..

İkea Tavan Aydınlatma Modelleri İçin Tıklayınız…

İkea Şarj Pedi Fotoğrafları