Renk seçimi için tüyo isteyenlere özel bir paylaşım.

İşte Filli Boya 2012 Renk Kataloğu

Yaşam alanlarında renklerle başlayan enerji, canlılık ve huzur, Filli Boya renk kataoğu farklı bir anlayışla yeniden yorumlanmış. Ferahlık ve doğallık hissi için açık renkleri öneren marka; baharın coşkusunu evlere taşımayı amaçlıyor.

2011 filli boya renk kataloğu uğurun rengi mavinin tüm ışıltılı tonlarını, azmin ve başarının rengi kırmızının tüm açık tonlarını, sizi düşlerinize kavuşturacak pembenin tüm masalsı tonlarını bulabiliyorsunuz. Açık renklerle boyanmış aydınlık ve ferah mekanlar, dekoratif görüntüleri ile şıklığı ve zarafeti yansıtarak, ışıltılı açılımlar vaat ediyor.

Yine açık renklerle düşünülen dar mekanların, her zamankinden çok daha aydınlık ve çok daha geniş bir görünüme kavuşturulması hedefleniyor. Açık renklerin evlere kattığı doğallık, saflık ve temizlik duygusunun, kullanıcısını daha mutlu kılması düşünülüyor.

Rahatlama ve ferahlık hissini, şıklık ve zerafeti aydınlık renklerin mekan dekorasyonuyla olan senkronize uyumu taçlandırıyor. Açık ve aydınlık renkler bizi dar mekanların basık ve boğucu havasından kurtarıyor. Açık renklerin naturel yansımasının ruh halimizdeki olumlu etkisi göz kamaştırıyor. Evinizi Color Express ile renklendirin…

Evinizi arzu ettiğiniz şekilde renklendirmek Filli Boya, ColorExpress renklendirme sisteminin “Kişiye Özel Renk Üretimi” hizmetiyle mümkün hale geliyor. 1108 renk ve 50 renk olmak üzere geniş bir renk tonu seçeneğinden oluşan istediğiniz rengi seçebileceğiniz ColorExpress Kişiye Özel Renk Üretimi hizmeti ile hayal ettiğiniz mekanlara ulaşabilirsiniz. ColorExpress Kişiye Özel Renk Üretimi hizmeti sayesinde sınırsız hayal gücünüzü dilediğiniz kadar tatmin edebilirsiniz.