Evinizin Dağınıklığına Çözüm | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Evinizin Dağınıklığına Çözüm

22 Mayıs 2011
2.662
 • Sponsor Bağlantı
  Evinizin Dağınıklığına Çözüm

  Ne kadar düzenli olursanız olun, yinede evde ki dağınıklığa yetişmekte sorun yaşarsınız. Şahsen ben çoluk, çocuk yok olduğu halde ve aşırı titiz olduğum halde yinede her gün ev toplamaktan sıkıldım.

  Hanımlar, evinizdeki dağınıklığa çözüm için bu yazımızı dikkatlice okuyunuz.

  cekmece 300x276 Hanımlar evinizin dağınıklığına burda çözüm var

  Evinizde ortada durmasını istemediğiniz bütün eşyaları saklayabilecek, aynı zamanda derli toplu ve şık çekmeceler hayatınızı kurtarmasını istermisiniz? İşte değerlendirebileceğiniz minik fikirler

  Bol çekmeceli dolaplar biriken ıvır zıvırı ortadan kaldırıyor

  Oturma odanızdaki konsolların bol çekmeceli olmasına dikkat edin. Konsollarınızı hem estetik hem işlevsel açıdan pratik kılmanın en etkili yollarından biri, bu çekmecelerle sağlanır. Çekmece içlerini dergilerinizi depolamak için de kullanabilirsiniz.

  Kırıntılara kesin çözüm, çekmece içi kesme tahtası

  Ekmek keserken etrafa saçılan kırıntılardan kurtulmak mı istiyorsunuz? Çekmece içi ankastre ekmek tahtası ile bunu çözebilirsiniz. Altına yerleştirilen tabla ile kırıntıları bu alanda toplayabilir, işiniz bittikten sonra rahatlıkla temizleyebilirsiniz.

  Setüstü ocağınızın altını değerlendirmek için derin ya da dar çekmece üniteleri tercih edebilirsiniz

  Mutfağın her alanını daha iyi değerlendirmek için mutfak dolaplarının en alt bölümlerindeki gizli çekmeceler, tezgahaltı ankastre üniteler çözüm olabilir. Bu bölmeler tencere, tava gibi araç gereçleri saklamak için ideal yerlerdir.

  # Çöplerinizi daha temiz toplamak için farklı çöp kutusu sistemleri tercih edebilirsiniz

  # Çekmece içi düzen konusunda bir başka pratik çözüm de çöpleriniz için. Çöplerinizi ayrı ayrı organize edebileceğiniz çöp kutuları ile cam, plastik ve kağıtları ayrıştırabilir, böylece çevre dostu bir tüketici olabilirsiniz.

  Yatağınızın altını da değerlendirin

  Yatak odanızda büyük ebatlı mobilyalara yerleştirilen gizli çekmeceler her zaman ortalıkta olan yayıntıları saklamak için mükemmel bir çözümdür. Yatak ya da koltuk altı sandıklar yastık, yorgan, çarşaf gibi eşyalarınızı saklamak için idealdir.

  Çok gözlü ahşaplar kalabalığı ortadan kaldırmak için çok pratik

  Sehpa altı çekmeceler dergileriniz için idealdir. Çünkü bu gizli çekmeceler hem estetik görünür, hem de düzen konusunda büyük kolaylık sağlar.

  Etrafa dağılan kravat ya da çoraplarınız için uygun bir seçenek

  Kravat, kemer, kol düğmesi gibi aksesuarlarınızı düzenli tutmak için kendinden bölmeli çekmeceler ya da çekmece içi bölmeli üniteler pratiktir. Böylece aksesuarlarınızı renkleri ve tarzlarına göre sınıflandırabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.