Dyson Elektrik Süpürgesi | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Dyson Elektrik Süpürgesi

13 Haziran 2011
3.076
 • Sponsor Bağlantı
  Dyson Elektrik Süpürgesi

  Bir süpürgede aradığınız tüm özelliklere sahip ve hatta sizi şaşırtacak özelliklere sahip Dyson elektrikli süpügelerini tanıtıyoruz bu yazımızda arkadaşlar.

  Dyson 4 x 4lük Dyson süpürgeleri

  Ergonomik tasarımı, sabit emiş gücü ve tek tuşla boşaltılabilen şeffaf haznesiyle Dyson süpürgeleri, sağlamlığı tasarımla birleştiriyor. Satışa sunulmadan önce, 550 ayrı dayanıklılık testinden geçen Dyson elektrikli süpürgeleri, Türkiyede, hiçbir markanın sunamadığı 5 yıl kullanım garantisi  veriyor.

  150 kat temiz bir hava
  Dyson kendi mikrobiyoloji laboratuarına sahip olan tek elektrik süpürgesi konumunda bulunuyor. Buradaki mikrobiyoloji uzmanları, evde alerji yapan maddelerin ve bunlardan kurtulmanın en iyi yolları üzerine çalışıyor. Dyson elektrik süpürgesinden dışarı verilen hava, normal bir oda ortamındaki havadan 150 kat daha az bakteri, küf ve alerjik madde içeriyor. Tüm Dyson ürünleri İngiliz Alerji Vakfı tarafından onaylı ve temizlik dostudur ve alerjisi olanların kullanımına uygun.

  Geleneksel elektrikli süpürgeler, torba ve filtre kullandığı için tıkanmaya neden olur. Bu ise, emiş gücünün düşmesine, temizlik süresinin uzamasına, motorların daha fazla enerji sarf etmesine sebep olur. Çalıştırma ve sarf maliyeti olmayan Dyson elektrikli süpürgeleri, ekonomik kriz ortamında ev ekonomisine katkı sağlıyor.

  Güncel fiyatlar için yetkili mağazalardan fiyat lstesi edinebilirsiniz arkadaşlarım.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Arzum Ev Aletleri
  Arzum Ev Aletleri
  Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima
  Baymak Elite Duvar Tipi Split Klima
  Arçelik Elektrikli Süpürge Modelleri
  Arçelik Elektrikli Süpürge Modelleri
  Vestel Klima Modelleri
  Vestel Klima Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.