Bellona Liza Yatak Odası | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Bellona Liza Yatak Odası

17 Haziran 2011
3.889
 • Sponsor Bağlantı
  Bellona Liza Yatak Odası

  Yatak odalarında apayrı bir esinti ile şıklığı yakalayan Liza, bir Bellona serisidir. Ev modasının öncüsü Bellona, özel tasarımı Liza ürün grubunu tüketicinin beğenisine sunmaya başladı. Bellonanın gözdesi Liza birbirini şıklıkla tamamlayan yatak odası, yemek odası ve koltuk  takımı ile evlere yeni bir soluk getirecek kadar iddialı
  liza 300x168 Yatak odalarında Liza şıklığı
  Ev modasının öncüsü Bellona, dinamik, canlı ve modern dekorasyon yaklaşımı ile yarattığı Bellona dünyasını yeni ürün gruplarında yansıtmaya devam ediyor. Modern tasarımlarını bir arada sunarak, tüketiciye ev dekorasyonu alışverişinde kolaylık sağlayan Bellona, son tasarımı Liza ürün grubu ile evlerin tüm ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde tamamlıyor.

  Sade ve modern çizgileri ustalıkla birleştiren ve zerafeti simgeleyen Lizada dekorasyon ve fonksiyonellikte en ince ayrıntılara kadar her detay düşünüldü. Uyumun mükemmel bir performansa taşındığı Lizanın gümüşlük, büfe ve ayna, vitrin, kitabeli masa ve sandalye üniteleri yemeklere daha da lezzet katmak için tasarlandı. Ayrıca Liza yemek odası; takımının vitrin ve gümüşlüğün içten aydınlatma sistemi ile şıklığın, kitabeli masası ile de fonksiyonelliğin en güzel örneğini oluşturuyor. Takıma uygun olarak tasarlanan ve döşemeli olarak dizayn edilen sandalyeler ise sırt kısmında rahatlık sağlaması için verilen uygun açı ile kullanım kolaylığı sağlıyor.

  Liza Yatak Odası Takımı ise geniş 5 kapılı gardırobu, şifonyeri, zarif tuvalet masası ve aynası, kullanışlı komodin ve şık pufu ile bir yatak odasında ihtiyaç duyalabilecek tüm ürünleri bir arada sunuyor. Ünitelerinde kullanılan simli deri uygulaması ise takıma ve tüm panel mobilyalara mükemmel bir uyum ve parıltı sağlıyor.

  Ürün grubunu tamamlayan Liza Koltuk Takımı ise üçlü, ikili koltuk ve iki adet tekli koltuktan oluşuyor. Salonlarda şık mekanlar yaratmayı mümkün kılan Liza, koltuk kol döşemelerinde ve kırlentlerinde kullanılan simli deri uygulaması ile modern bir görünüm sergiliyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Beyaz Sabunla Yatak Temizliği Nasıl Yapılır?
  Beyaz Sabunla Yatak Temizliği Nasıl Yapılır?
  Yatak Odanızda Sizi Hasta Eden 5 Sorun
  Yatak Odanızda Sizi Hasta Eden 5 Sorun
  Yatak Odası Duvar Kağıdı Modelleri
  Yatak Odası Duvar Kağıdı Modelleri
  Zebrano Yatak Odası Takımı Modelleri
  Zebrano Yatak Odası Takımı Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
  • bellona yatak odası

   bu yatak odası takımları bellonanın 2011 kataloğundan mı bence hepsi birbirinden güzel yaa

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.