Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri

8 Mayıs 2021
684
 • Sponsor Bağlantı
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri

  Bella Moıson dekorasyon ürünleri oldukça şık tasarımlarda. Dekoratif olarak alışageldik ürünlerin dışında olan dekoratif ürünler markanın öne çıkanları diyebiliriz. Ev dekorasyonu alanında sepet, mum, vazo, tepsi, objeler, fener, kum saati, saksı, çiçeklik, ayna, dekoratif kase, dekoratif tabak, mumluk, şamdan ve benzeri kategorilerde bir çok ürün bulunmakta.

  Ev dekorasyonun da kullanılan hasır ve doğal rattan ürünler daha ağırlıklıdır. Hasır içerikli ürünler de oldukça revaçta. Hasır sepet modellerine göz attığımızda genellikle tekil ürünler marka kapsamında bulunmakta. Lakin bunun yanı sıra bir de gruplama yapılmış olan boy boy 3’ lü modelleri de temin edebilirsiniz. Hasır sepetleri evinizin her alanında kullanabilirsiniz. Hem dekoratif olarak hem de işlevsellik bakımından.

  Mum tabakları Bella Maıson modelleri son derece şık tasarımda olmakta. Şamdan modelleri de yine en doğal tasarımlardan oluşmakta. Yemek sofralarınızı ve konsollarınızı daha da şık gösterecek tasarımlara ev sahipliği yapmakta. Ahşap şamdanların yanı sıra son derece şık metal şamdanlarda sayfada boy göstermekte.

  Bella Maıson markası kapsamında şunu belirtmeliyiz ki çoğu ürün retro & rustik bir tarzı benimsemektedir. Hemen hepsinde doğal bir tasarım bulunmakta olup özel ürünlerdir.

  Bella Maıson ayna modellerine göz attığımızda ise asimetrik kesimlerde ve göz çerçeveli olan modeller göz çarpan ayna modellerinden diyebiliriz. Saksı çiçekliğe gelecek olursak son zamanın popülaritesi olan yüksek metal ayaklı saksılar bu marka kapsamında da oldukça popüler. Yine diğer ürünlerde de olduğu gibi tekil veya ikili olarak ayaklı saksı modellerini tercih edebilirsiniz. Marka kapsamında benim dikkatimi çeken en şık ürün bir mantarı yansıtan Tucco Dekoratif Obje oldu. Kahverengi yapısı ile oldukça otantik bir görünümü olduğunu söyleyebiliriz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Yapay Şömine Modelleri
  Yapay Şömine Modelleri
  Koçtaş Ayna Modelleri
  Koçtaş Ayna Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.