Yaz kış tercih edilen Airfel, yine fark yaratıyor.

airfel 300x300 Yine fark, yeni fark Airfelden

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün öncü firmalarından Airfel, estetik  ve şık kompakt tasarımlı  ön panel ve LCD ekrana sahip Inverter klimaları ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Geliştirilmiş filtreleri ile ortamda bakteri oluşumunu engelleyen yüksek kapasiteli yeni Inverter modeli klimalar, yaz-kış evinizde bahar havası estiriyor. Kullanıcılara  teknolojinin tüm avantajlarını bir arada sunan Inverter klimalar, yaz aylarında sıcak havalardan bunalanların kurtarıcısı, kış aylarında ise soğuk havalara karşı en iyi koruyucu oluyor.

Airfel Inverter klimalar, A sınıfı enerji verimliliği sayesinde (4,25 COP) 0a varan yüksek enerji tasarrufu sağlıyor; R410A gaz kullanımı ile çevreye zarar vermiyor. 24 saat dilimi içerisinde zaman ayarı yapabilme ve test edilmiş sessiz çalışma özelliği de kullanıcılarına sunduğu avantajlar arasına yer alıyor.

Inverter klimalardaki hissedilen sıcaklık fonksiyonu, sıcaklığın kumandadan algılanarak ortamdaki ısıyı daha iyi analiz etmesi ve bu değerleri baz alarak çalışma fonksiyonunu sürdürmesi esasına dayanıyor. Böylece ayarlanan ısı ile hissedilen ısı arasında oluşabilecek farklar gideriliyor, kullanıcıların hayatı kolaylaşıyor.

Airfel Inverter klimaların filtreleme sisteminde de diğer Airfel klimalar gibi ileri teknoloji kullanılıyor. Nano gümüş iyon, catechin, bio ve toz filtrelerini tek bir bünyede toplayan Inverter klimalar, ortamda zararlı bakteri oluşumunu ve alerjileri önlüyor, gözle görünmeyen mikro organizmaları yok ediyor.

Inverter klimaların iç ünite batarya kurutma sistemi, klimanın nem alma ve soğutma işlemleri sırasında iç ünitede oluşan nemi kurutuyor. Böylece nemli ortamda yaşayabilecek küf, bakteri ve alerjenlerin oluşması engelleniyor. Otomatik restart/yeniden başlatma özelliği sayesinde cihaz çalışırken herhangi bir elektrik kesintisi olursa, klima ayarlanmış çalışma koşullarını hafızasına kaydediyor. Klima, tekrar elektrik geldiğinde hafızasındaki kayıtlara göre eski ayarlarda çalışmaya devam ediyor.

Inverter klimalar, 3 dakikalık otomatik emniyet koruma sistemi ile elektrik kesintilerinde ya da çalışma modu değiştirildiğinde kendini 3 dakika korumaya alıyor. Bu özellik, klimanın uzun yıllar yüksek performans göstermesini sağlıyor.

Inverter modelinin otomatik defrost sistemi kışın cihaz ısıtma konumunda çalışırken, dış ünitenin buz kaplanmasını önlüyor. Böylece daha verimli ve konforlu bir ısıtma performansı sağlanmış oluyor.

Yukarı aşağı otomatik swing salınım özelliği, turbo fonksiyonu, uyku modu, nem alma fonksiyonu ve arıza teşhis sistemi, Airfel Inverter klimaların diğer avantajlı özellikleri arasında yer alıyor.

Tüm Airfel klimalarında olduğu gibi Inverter klimalar da 2 yıl cihaz ve 5 yıl kompresör garantisi ile satışa sunuluyor.

Güncel fiyatlar için Airfel yetkili bayilerinden fiyat listesi almanızı öneririz.