Bayanların misafirleri ağırlamak için evde olmazsa olmaz olan bazı demirbaş sayılabilecek eşyalara ihtiyacı olmaktadır. Onların işlerini kolaylaştıran ve oldukça pratik olan orta sehpa modelleri birbirinden şık modelleriyle bayanların yeni gözdesi olmayı başarmıştır. Aslında küçük sehpalar da kullanılabilirken, daha büyük olan bu modellerin tercih edilmesinin altında yatan sebep her misafir geldiğinde çıkarılmak zorunda kalınmamasıdır.

Misafirler zaten geniş orta sehpa modeli gibi büyük olan modellere uzanabilir, yiyip içtikleri her ne ise kolaylıkla koyabilirler. Sadece masa olarak kullanılmasının yanı sıra çekmeceli orta sehpa modelleri gibi çok kullanışlı olan bu modellere de göz atabilirsiniz. Böyle modeller genelde dergi gazete vs. koymak için işyerlerinde tercih edebilir.

Bunun yanı sıra camlı orta sehpa modelleri da oldukça şık bir hava katmaktadır. Dileyen camı fotoğraf koymak için de kullanabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken husus halılarınızda iz bırakmamaları konusunda dikkatli olmanızdır. Bu noktada işinizi kolaylaştıracak bir pratik bilgi masa ayaklarının altına silikon yapıştırmak olmalıdır.