Vivense Ofis Mobilyaları ve Depolama | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Vivense Ofis Mobilyaları ve Depolama

29 Aralık 2020
752
 • Sponsor Bağlantı
  Vivense Ofis Mobilyaları ve Depolama

  Vivense ofis mobilyaları yeni sezon ürünleri ile oldukça kullanışlı ürünlere yer vermekte. İşlevsellik olarak kullanım alanı kazandıran mobilyaları hemen her ölçüde bulabilmeniz söz konusudur. 

  Ofis mobilyaları

  Ofis mobilyaları hem kullanım hem de konfor açısından oldukça ideal. Vivense bünyesinde bulunan masaların bir kısmı bireysel tekli masa modelleri iken bir kısmı da ortak kullanım alanları için tasarlanan masa modelleri olmakta. Masa renk ve modeller kapsamında şunu söylemeliyiz ki beyaz düz desenli masaların yanı sıra ahşap tasarımlı modellerde kategoriler arasında sıkça yer almakta. Gerek koyu antrasit modeller gerekse modern çizgilerin yer aldığı yenilikçi tasarımlar kategoride yer almakta. Toplantı odaları için de yine aynı şekilde 4’lü ve daha fazla kişi sayısına uygun formda masa sandalye modeli de marka kapsamında temin edilebilir. 

  Ofis koltukları

  Ofis içerisinde masa kadar kullanım ve konforu hak eden bir diğer unsur da ofis sandalyeleri olmakta. Sandalye fiyatları Vivense mağazalarında 270 tl den başlayıp ortalama 4 bin tl kadar değişik fiyatlandırmada olmakta. Bu ürünün kumaşına, bel boyun ve benzeri bölgelerin rast geldiği konum itibariyle sırtı rahatlatma durumuna, koltuğun kumaşına ve kullanım ömrüne kadar değişik özelliklerde tasarlanmıştır.

  Ofis depolama sistemleri

  Ofis depolama sistemleri olarak şifonyerleri ve bunlara benzer depolama alanı bulunan dolaplar iş yeriniz için dosyalarınız ve evraklarınız dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek kullanışlılıktadır.

  Boyutlandırma olarak oldukça küçük modelde dolaplar bulabileceğiniz gibi büyük ve orta düzeyde iş yerinizin uygun metrekare hesaplaması yaparak da daha geniş kullanım alanına sahip dolap modelleri Vivense de bulabilirsiniz.

  Kullanım alanına göre en uygun 160 tl den başlayan fiyatlarla 3 bin 500 tl civarına kadar her kategoride bütçeye yönelik depolama ürünü bulunmakta.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Ofisiniz İçin Uygun Koltuk Modelleri
  Ofisiniz İçin Uygun Koltuk Modelleri
  İkea Kitaplık Modelleri
  İkea Kitaplık Modelleri
  Farklı Kitaplık Modelleri
  Farklı Kitaplık Modelleri
  Web Programlama
  Web Programlama
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.