Vivense ofis mobilyaları yeni sezon ürünleri ile oldukça kullanışlı ürünlere yer vermekte. İşlevsellik olarak kullanım alanı kazandıran mobilyaları hemen her ölçüde bulabilmeniz söz konusudur. 

Ofis mobilyaları

Ofis mobilyaları hem kullanım hem de konfor açısından oldukça ideal. Vivense bünyesinde bulunan masaların bir kısmı bireysel tekli masa modelleri iken bir kısmı da ortak kullanım alanları için tasarlanan masa modelleri olmakta. Masa renk ve modeller kapsamında şunu söylemeliyiz ki beyaz düz desenli masaların yanı sıra ahşap tasarımlı modellerde kategoriler arasında sıkça yer almakta. Gerek koyu antrasit modeller gerekse modern çizgilerin yer aldığı yenilikçi tasarımlar kategoride yer almakta. Toplantı odaları için de yine aynı şekilde 4’lü ve daha fazla kişi sayısına uygun formda masa sandalye modeli de marka kapsamında temin edilebilir. 

Ofis koltukları

Ofis içerisinde masa kadar kullanım ve konforu hak eden bir diğer unsur da ofis sandalyeleri olmakta. Sandalye fiyatları Vivense mağazalarında 270 tl den başlayıp ortalama 4 bin tl kadar değişik fiyatlandırmada olmakta. Bu ürünün kumaşına, bel boyun ve benzeri bölgelerin rast geldiği konum itibariyle sırtı rahatlatma durumuna, koltuğun kumaşına ve kullanım ömrüne kadar değişik özelliklerde tasarlanmıştır.

Ofis depolama sistemleri

Ofis depolama sistemleri olarak şifonyerleri ve bunlara benzer depolama alanı bulunan dolaplar iş yeriniz için dosyalarınız ve evraklarınız dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek kullanışlılıktadır.

Boyutlandırma olarak oldukça küçük modelde dolaplar bulabileceğiniz gibi büyük ve orta düzeyde iş yerinizin uygun metrekare hesaplaması yaparak da daha geniş kullanım alanına sahip dolap modelleri Vivense de bulabilirsiniz.

Kullanım alanına göre en uygun 160 tl den başlayan fiyatlarla 3 bin 500 tl civarına kadar her kategoride bütçeye yönelik depolama ürünü bulunmakta.