Bu konumuzda villeroy boch banyo tasarımlarını siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunacağız. Çok ilgi çekici ve çok modern olan bu tasarımları sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz..

Villeroy Boch Banyo

Villeroy Boch Banyo Lavabo

Türkiye ve dünyada karo seramik ve banyo markası Villeroy & Boch, ayrıcalıklı ortamlar yaratıyor. Sürekli yeni koleksiyonlarla ıslak mekanlardaki modayı yansıtan markanın son çalışmalarından Pure Stone; suyun akışı ile şekillenen taşlardan ilham almış.

Doğanın şaşırtıcı detayları, kimi zaman coşkun akan bir nehrin döküldüğü yerde, müthiş gücü ile şekillendirdiği taşlarda karşımıza çıkıyor. Su kadar narin, geçirgen ve yumuşak bir olgunun; doğanın bu en sert maddelerinden birine şekil verebiliyor olması, üstelik bu şekillerin de eşsiz formlarda karşımıza çıkması zaten yeterince etkileyici… Bu etkileyici görünümü ilham kaynağı olarak seçen Villeroy & Boch; yeni serisi Pure Stone da suyun ve taşın ezgisini mırıldanıyor.

Villeroy and Boch Banyo

Villeroy and Boch Banyo

Tasarımcı Oliver Conrad tarafından dizayn edilen doğal olarak şekillenmiş taş tarzındaki lavabo, bambu kesiti şeklinde armatürü ile tamamlanıyor. Doğal taşın enerjisini ve mükemmelliğini banyolara taşıyan Pure Stone, modernleşen ve mekanikleşen dünyada kendisine özel bir ortam yaratmak isteyenlere sesleniyor.

Fonksiyonel olarak tasarlanan ürünlerin monte edildiği lavabolar için iki farklı dolap seçeneği bulunuyor. Dolaba alternatif olarak raflı ya da rafsız şekilde iki farklı duvara uygulama yöntemi düşünülmüş. İsteğe bağlı olarak entegre ışıklı raf sistemi alternatifleri de sunuluyor. Entegre çekmeceler ile farklı yaşam alanları yaratılırken, konsept sabunluk, kavanoz ve dekoratif taş ile tamamlanıyor.