Klimasız bir yaz düşünülemez. Yaz mevsiminin yanında dondurucu soğuklarda da bazen evin ısısı yeterli gelmemektedir. Bu gibi durumlarda da imdadınıza yetişen yine klimalar oluyor. Bu yazımızda Vestel klimalara yer verdik.

Vestelin üstün performans sağlayan ve estetik tasarımlı Platinum A klimaları günlük hayatın stres ve yorgunluğunu üzerinizden alırken, yaşanan ortamlarda negatif  iyon teknolojisiyle mükemmel bir etki yaratıyor.

Koku kartuşu ile odalara doğanın birbirinden güzel çiçek kokularını taşıyan Platinum A klimalar Bio Trio teknolojisiyle de ortamda bulunan mikropları yok ediyor.Rahat bir uyku için uyku modu  en ideal sıcaklık ve hava akımını ayarlıyor.Tüm bu konfor ve rahatlık sağlanırken Vestel Platinum A klimalar,A enerji sınıfı ile cebinizi düşünerek elektrik tasarrufu sağlıyor.

Anti-alerjik filtresiyle havada bulunan spor ve polenleri temizleyen Bio Trio teknolojisine sahip Vestel Platium A klimalar alerjik reaksiyonları engellerken filtresinde bulunan yeşil çaydaki antioksidan madde Catechinle virüsleri etkisiz hale getiriyor.

Platinum A klimalarda bulunan Re-start özelliği elektrik kesilmelerinde,klimanın kapanmadan önceki haline dönerek yeniden çalışmaya başlamasını sağlıyor.