Evlere rahatlığı ve konforu getiren Vanucci, su ve doğadan ilham alarak tasarladığı on dört farklı banyo modeliyle modern yaşamın tutkunlarına Fontana ile istediklerini sunuyor.Geometrik çizgilere sahip olması ve lavabosunun özel kalıpta hazırlanması Vanucci’nin sınırları ne kadar zorladığını gösteriyor.

Vanucci Banyo Modelleri

Vanucci Banyo Modelleri

Tarz sahibi olanlar, farklı bir banyo istiyorsanız size ;Pioggia,Dalia,Loto,Flutto,Pietra,Foglia,Fiume,Sirena,Fontana,Rosa,Alveo,Mare,goccia ve Lavigne olmak üzere on dört tane seçenek sunuluyor.

Vanucci Banyo Modelleri

Vanucci Banyo Modelleri

İki bölümden oluşan tik ağacı kaplamalı özel tasarım ahşap dolabı ve çekmesi ile banyonuzun daima düzenli kalmasını sağlıyor.Ferahlık ve rahatlık hissi uyandıran bu banyolar sanki evin bir odasıymış hissi uyandırıyor.

Doğada bulunan tüm güzellikleri evlere taşıyan Vanucci,2008 1.Ulusal Mobilya Tasarım yarışması nda mutfak ve banyo ve ev mobilyaları kategorilerinde birincilik ödülü almıştır.

sadece şıklık değil aynı zamanda konforu da banyolara taşıyan vanucci kullanıcılarına mükemmel banyolar sunmaktan gurur duyuyor.