UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı

14 Şubat 2013
2.075
 • Sponsor Bağlantı
  UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı

  Evlere seramiğin estetiğini ve en son trendleri taşıyan UNICERA seramik banyo ve mutfak fuarı, 27 Şubat – 3 Mart’ta TÜYAP’ta kapılarını açıyor..

  unicera

  Dekorasyon sektöründe seramik kullanımı yükselen bir moda halini alıyor. Estetik olduğu kadar insan sağlığına ve çevreye duyarlı, mekanlara yenilikler getiren seramik ürünlerinin sergilendiği UNICERA seramik banyo ve mutfak fuarı, 1–5 Nisan tarihlerinde TÜYAP’da sizlere sunuluyor.. UNICERA kapsamında yaşam alanlarımızın önemli mekanlarından olan mutfak ve banyolar ile ilgili yenilikler de tanıtılıyor.

  Zevkimizi yansıtan yaşam alanlarımızdan olan banyo ve mutfaklarımızın hayatımızdaki önemi gitgide artıyor. Hayallerinizdeki banyo ve mutfakları seçmeden önce trendlerin aynası olan ve TÜYAP’ta gerçekleştirilecek Fuarı’nı ziyaret etmeniz tavsiye ediliyor.

  Bu sene 21’ncisi düzenlenen UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda firmalar, en son tasarladıkları seramik ürünlerinin yanı sıra banyo ve mutfak mobilyalarını da sergileyecek. Fuar kapsamında, seramik kaplama malzemeleri, granit, cam mozaik, vitrifiye ürünler, banyo ve mutfak mobilyaları ve aksesuarları ve armatürler sergileniyor.

  En son trendler ve teknoloji ile ziyaretçilerini buluşturacak olan UNICERA 25. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 2013 senesinde yenilenecek banyo ve mutfaklar için vizyon sunacak.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Banyo İçin 10 Şık Küvet Tasarımı
  Banyo İçin 10 Şık Küvet Tasarımı
  Duşakabinde Su ve Kireç Lekeleri Nasıl Yok Edilir?
  Duşakabinde Su ve Kireç Lekeleri Nasıl Yok Edilir?
  Rengarenk Banyo Perdesi Modelleri
  Rengarenk Banyo Perdesi Modelleri
  Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler
  Banyonuzu Güzelleştirecek Akıllı Fikirler
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap
  • Seramik Firmaları

   Merhaba

   Bir soru sormak istiyorum. Unicera 2013 ziyaretinde bulundunuz mu? Sizce en gözde ve akılda kalıcı firma standı hangisiydi?

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.