Son yıllarda daha canlı yaşam alanları oluşturmak için farklı renk tonlarından yardım alınıyor. Bu durumda her yıl farklı bir renk trend olduğu için hem zevklere hitap eden hem de her bütçeye uygun farklı seçenekler kullanılabiliyor. Tamda bu noktada bizlere son zamanların yüksek çıkış yapan e ticaret firması yardımcı oluyor. Trendyol dekorasyon ürünleri her kategori de olduğu gibi dekorasyon kategorisinde de geniş çeşit yelpazesine sahip diyebiliriz.  Sizler evinizi dekore ederken renkli ev dekorasyonu ürünlerinden yararlanmak istiyorsanız öncelikle bütünlük sağlamanız gerekir. Bu anlamda kullanacağınız ana ve ara renklere karar vererek başlamanız gerekir. Örneğin bu yıl özellikle doğal ve pastel renkler çok seviliyor. Yeşil, kahve, krem, turuncu gibi renklerin öne çıktığı yeni sezon dekorasyon örnekleri oldukça şık dekorasyonların oluşmasına da yardımcı oluyor.

Örnek olarak değerlendirecek olursak Trendyol’ dan satın alacağınız koltuk takımlarında pastel yeşili tercih ederken halınızda ise krem / aksesuarlarınızda ise kahve ve yeşil tonlarına ağırlık verebilirsiniz.

Trendyol ev dekorasyonu için kullanacağınız aksesuarlar evinizin bir anlamda da tarzını oluşturacaktır. Bu nedenle dikkatli seçim yapmanız son derece önemlidir. Dekorasyon ürünlerinde uygun parçalar ile gözü yormayan bir bütünlük yansıttığı gibi aynı zamanda daha şık ve göz alıcı bir mekan oluşmasına da yardımcı olur. Evinizi renkli ve canlı tonlarda kullanmak istiyorsanız daha açık ve göze çarpan renkler kullanabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl çok sevilen petrol rengi, mor, pembe gibi renkler bu yıl da kullanılıyor. En şık renkli ev dekorasyonu için bu renklerden yararlanabilirsiniz. Özellikle gösterişli bir dekorasyon için evinizde petrol rengi ve krem uyumuna yer verebilirsiniz. Aynı zamanda hem klasik hem de spor ve oda dizayn sağlamış olursunuz.