The WOO Çocuk Odası Modası | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

The WOO Çocuk Odası Modası

13 Haziran 2011
1.608
 • Sponsor Bağlantı
  The WOO Çocuk Odası Modası

  Çocuk odalarında mükemmel tasarımlarla, hayaller ve renkleri buluşturan The WOO trendlerini inceleyecez bu yazımızda arkadaşlarım.

  the woo 300x150 The WOO çocuk odası trendleri

  Ev yaşamına dair binlerce ürünü  dinamik bir anlayışla buluşturan The Woo, çocukların hayalleri kadar renkli ve çeşitli oda tasarımlarını yenilikçi bir anlayışla sunuyor. Modern görünümü, çocukların bitmek bilmeyen enerjilerini yansıtan renk seçenekleri ve ürünlerin fonksiyonel kullanım özellikleriyle  The Woo, çocuk odalarına yepyeni bir hava katıyor. Karyoladan komodine, çalışma masasından özel tasarım taburelere kadar çocuk odası için gerekli her türlü ürüne  The Wooda ulaşmak mümkün.

  Her anne baba çocuğuna ait kullanışlı bir alan yaratmak ister. Ancak hem güzel hem kullanışlı bir çocuk odası düzenlemek genelde zordur. Farklı yaşam tarzlarının ihtiyaçlarına ve zevklerine göre yaşam mekânları sunan The Woo, yeni çocuk odası ürünleri ile eğlenceyi, fonksiyonelliği ve özgün tasarımları bir arada buluşturuyor.

  Evim için, benim için sloganı ile yola çıkan The WOO, çocuk odalarının hep aynı tarz ve konseptte olmasından hareketle, rengârenk ve yaratıcı karyola, halı, perde, tabure, saat, çalışma masası ve aydınlatma tasarımlarını alternatif kurgular içinde sunuyor.

  The WOO Genel Müdürü İç Mimar Mete Övür konu ile ilgili olarak, Çocuk odası dekore edilirken gelecek 5 hatta 10 yıl hesaplanarak hareket edilmelidir. Odanın dekorunun temelini ve mobilyalarını basit tutmak, çocuğun büyümesi ile odanın uyum sağlamasını kolaylaştırdığı gibi, çocuk odası dekorunun evin genel dekorasyonu ile uyum içinde olmasını da sağlar. Çocuk odasının dekorasyonu çocuğun doğumu ile başlayan ilk yılda kritik önem taşır. Bu odanın doğru tasarlanması gelecek yıllarda tüm aileye yarar getirir. Biz The Woo olarak, bu kriterler doğrultusunda hareket ederek özenli ve farklı tasarımlar sunuyoruz. Ayrıca çocuk odalarının her şeyden önce güvenli ve sağlıklı eşyalardan olması gerektiğini de iyi biliyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin her biri çocuk sağlığı ve güvenliği gözetilerek tasarlandı. Bizim için sunum ve dizayn kadar çocuklarımızın sağlığı da önemlidir açıklamalarında bulunuyor.

  The Woo mağazası, mimari dokunuşlar ile şekillenmiş, fonksiyonellik ve ergonomiyi barındıran çocuk odası ürünlerini profesyonel bilgi ve bakış açısı ile bir bütünlük içerisinde kullanıcının beğenisine sunuyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.