Şık Bahçe ve Teras Modelleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Şık Bahçe ve Teras Modelleri

4 Ocak 2016
3.463
 • Sponsor Bağlantı
  Şık Bahçe ve Teras Modelleri

  Her insan geniş bir evde yaşamayı hayal eder ancak ne yazık ki bazı insanlar böyle bir şansa sahip olurlar. Geniş evden kasıt belki büyük bir teras veya bahçeye sahip olmak olabilir. Yalnız veya sevdikleriyle zaman geçirmeyi sevenler için teraslı bir ev çok önemlidir.

  Bahçe ve teras dekorasyonu da rahat edebilmeniz ve huzur bulmanız için önem taşır. Öncelikle olmazsa olmaz olan birbirinden güzel çiçeklere yer vermenizi ve bambu gibi küçük ve şirin ağaçları da dekoratif amaçlı kullanmanızı tavsiye ederiz. Şayet üstü açık ama geniş teras modelinden tercih edecekseniz bu durumda kış aylarını da baz almanız gerekecektir. Yani teras ve bahçe dekorasyonu için kullandığınız ağaçlar çam ağaçları gibi soğuğa ve kışa dayanıklı olursa yaz ayında olduğu gibi güzelliğini korumaya devam eder.

  Huzur veren şık teras ve bahçe modelleri yalnız başınıza da zaman geçirmenizi sağlayacak şekilde dekore edilebilir. Belki kitap okumak için küçük bir salıncak uygun olabilir. Ya da yaz aylarında deniz kenarı olan bir yere gidemiyorsanız havuzlu teras dekorasyonu sizin için ideal olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu
  Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu
  Prefabrik Bahçe Yüzme Havuzları
  Prefabrik Bahçe Yüzme Havuzları
  Koçtaş bahçe ve balkon dekorasyonu
  Koçtaş bahçe ve balkon dekorasyonu
  Sonbaharda Bahçe Bakımı
  Sonbaharda Bahçe Bakımı
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.