Sehpa Modelleri | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Sehpa Modelleri

31 Temmuz 2015
10.594
 • Sponsor Bağlantı
  Sehpa Modelleri

  Sehpa Modelleri

  Hem misafirlerini ağırlamak isteyen bayanların yardımcısı hemde dekorasyon konusunda tavsiyelere ihtiyaç duyanların vazgeçilmezi olan sehpalar ihtiyaçlara göre şekillenen modelleri ile evlerinizin vazgeçilmezidir. Bayanlar sehpa konusunda kimi zaman öyle seçiçi davranabiliyor ki farklı sehpa modelleri aramakla uzun zaman harcıyorlar. Bu konuda sizlere yardımcı olmak isteyen editörlerimiz farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmış sehpaları ve fiyatlarını inceleyerek bu yazıyı hazırladılar.

  Orta Sehpa Modelleri

  Genellikle evlerimizin salonunda kullanılan orta sehpalar bazen oturma odaları için de vazgeçilmez birer eşya olarak karşımıza çıkıyor. Dekorasyonun dışına çıkarak ihtiyaç amaçlı kullanılan orta sehpalarda öyle modern orta sehpa örnekleri var ki odanızın havasını değiştirmek için çok fazla uğraşmanıza gerek kalmıyor. Çeşit çeşit orta sehpa modelleri arasından eviniz için uygun modeli belirleyerek salonunuzu dekore etmeye başlayabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olması amacıyla hazırladığımız ikea orta sehpa modelleri ile ilgili hem fiyat bilgisi hemde model bilgisi içeren fotoğrafları sizlerle paylaşarak beğeninize sunuyoruz.

  ikea-orta-sehpa-ceviz

  İkea marka ceviz orta sehpa modelleri ile odanızın ışığını değiştirebilirsiniz. İkea orta sehpa fiyatı 499 tl

   

  orta sehpa-ceviz-ikea

  2’li orta sehpa, ikea markalı ceviz kaplama ikili orta sehpa, fiyatı 399 tl. Deri koltuklarla dekore edilmiş odanızın ikea orta sehpa ile dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

  Aşağıda sıraladığımız orta sehpalara göz atarak odanızın ihtiyacı olan ikea orta sehpaların bunlar olup olmadığına siz karar verebilirisiniz.

  ikea-orta-sehpa-siyah

  İkea siyah orta sehpa, parlak

  beyaz-orta-sehpa

  İkea beyaz camlı orta sehpa ile odanızın ışığını değiştirin.

  huş-kaplama-ikea-sehpa

  Huş kaplama ikea orta sehpa,

  beyaz-orta-sehpa-fiyatları

  Ucuz ikea orta sehpa modelleri

  Yan Sehpa Modelleri

  Misafir ağırlamak konusunda ihtiyacımız olan yan sehpalar doğru şeçildiği takdirde güzel birer dekorasyon objesi olarak da karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden şık modellerle evlerimizi süsleyen yan sehpa modelleri ile hem misafirlerinize ikramlarınızı sunabilir hemde odanızı daha şık bir hale getirebilirisiniz.Yan sehpa modellerini hazırladığımız bu yazımızda ikea yan sehpa modelleri ve fiyatları ile ilgili bilgileri sizlerle paylaşarak eviniz için en uygun yan sehpa modelini sizin seçebileceğiniz görseller hazırlamayı amaçladık. İşte size bir kaç yan sehpa modeli ile dekore edilmiş birbirinden şık dekorasyona sahip ortamlar;

  yan-sehpa-yuvarlak-beyaz

  Şık beyaz sehpa, ikea beyaz sehpa modelleri ve fiyat

  tekerlekli-sehpa-ikea

  Pembe renkli sehpa, ikea markalı bu sehpalar ile evinize canlı bir dekorasyon katabilirisiniz.

  pembe-yan-sehpa-ikea

  Pembe renkli sehpa ile odanıza canlı bir dekorasyon kazandırabilirsiniz.

  huş-tekerlikli-yan-sehpa

  Huş görünümlü , tekerlekli sehpa ile odanızı dekore edebilir üstelik bunu uygun bir fiyata da yapmış olursunuz. İkea yan sehpa modelleri 79,99 tl ile satışa sunulmuş durumda.

  beyaz-yan-sehpa

  Beyazın hiç bozulmayan büyüsünü sehpa üzerinde kaliteli bir şekilde kullanan ikea , bu modeli ile evlerinize girmeye aday.

  İkea Şamdan Modelleri İçin Tıklayınız…

  İkea Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları İçin Tıklayınız…

  İkea Mutfak Modelleri ve Fiyatları İçin Tılayınız…

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri
  Mudo’nun Rustik Ev Stili
  Mudo’nun Rustik Ev Stili
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.