Rustik Ev Dekorasyonu | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Rustik Ev Dekorasyonu

29 Ocak 2021
1.677
 • Sponsor Bağlantı
  Rustik Ev Dekorasyonu

  Stil olarak ön planda olan bohem tarz dekorasyon bu yılda rağbet gören dekorasyon örneklerindendir. Rustik ev dekorasyonu tarzında evinizde farklılık oluşturacak ev dekorasyonu ip uçlarını sizler ile paylaşmaktayız. İlk olarak şunu açıklayalım rustik ev dekorasyonu olarak adlandırdığımız dekorasyon tasarımı doğal tasarımlardan oluşan bir ev dizimi anlamına gelmektedir. Tamamen abartıdan uzak eşyalar ile dekore edilmektedir. Otantik bir dekorasyon düzeni oluşturmak için az işlenmiş mobilyalar kullanılmaktadır. Ağırlıklı olarak evde bulunan ürünler doğal içeriklidir. Çoğunlukla rattan, ahşap, hasır gibi doğal malzemelerden oluşmaktadır.

  Dokusal olarak naturel yapıyı benimseyen ev dekorasyonunda ham maddeler açığa çıkmaktadır. Bir nevi tamamlayıcı nitelikte olan tekstil ürünleri de bir nevi tamamlayıcı olmakta. Ayrıca rustik ev dekorasyonunda mutfak ve banyolar da standart tek düze dizayndan arınmaktadır. Adeta ev dekorasyonunuza bakınca tüm stresinizden arınacaksınız. Klasik izler taşıyan seramiklere banyonuzda veya mutfağınızda yer verebilirsiniz.

  Ev dekorasyonun da kullanılan renk tonlamaları toprak, kahve rengi ve tonları, naturel ve soft renkler olmakta. Kullanacağınız masa vb. Eşyaları ham maddeler ile kendiniz dahil tasarlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir yapı marketinden ayak ve üste monte etmek adına bir tekerlek şeklinde odun, tahta. Bitkilerden faydalanın. Bitkiler evin doğal görünümüne geçişi kolaylaştırmaktadır.

  Mobilya olarak duvara monteli kitaplık veya tv. ünitelerini tercih edebilirsiniz. Avizelerde halat detaylı modelleri de tercih edebilirsiniz. Avize malzeme seçimini metal veya cam detaylandırmalı seçmeniz dekorasyon yapısının oluşmasını destekleyecektir. Koltuk takımında da yine aynı şekilde çok kaba olmayacak doğal tonları tercih ediniz. Sakin renklerin tercih edilmesi evde göz karmaşası oluşmaması açısından önemli.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.