Mutfak Tekstili Modelleri ve Fiyatları | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Mutfak Tekstili Modelleri ve Fiyatları

15 Aralık 2018
1.072
 • Sponsor Bağlantı
  Mutfak Tekstili Modelleri ve Fiyatları

  Mutfağınızı renklendiren ve bir o kadar da farklı bir atmosfer oluşturan küçük detaylar mutfak tekstili modelleridir. Bayanlarımızın oldukça ilgisini çeken ve mutfakta büyük yardımcısı olan mutfak tekstil ürünleri her sene yenilenen tasarımları ile karşımıza çıkıyor. Mutfak havlusu, mutfak önlüğü, masa örtüsü, Amerikan servisler mutfak tekstil ürünlerinin başında gelmektedir. Oldukça geniş portföye sahip olan mutfak tekstil ürünleri mutfağınızda farklı hava veren, minik dokunuşlardır.

  Mutfak Havluları
  Mutfak havluları, mutfakta kurulama görevinin dışında görüntüsüyle de yer edinmeye başladı. Bayanlarımız mutfak havlusu tercihi yaparken, işlevselliğinin yanında görüntü ve renk uyumlu olması açısından farklı mutfak havluları tercih etmeye başladı. Fiyonklu, dijital baskılı, işlemeli gibi daha farklı birçok modeli vardır. Fiyatları ise tek ve takım olarak değişmektedir. Kalite ve baskısına göre mutfak havlusu fiyat aralığı 5-25 TL arasında değişmektedir.

  Mutfak Önlüğü
  Mutfak önlükleri de mutfak tekstilinde standart kalıplarından çıkarak, tasarım harikasına dönüştü. Sıradan mutfak önlüklerinden sıkılıp, farklı tasarımları tercih eden bayanlarmız mutfağını şenlendirmeye devam ediyor. Özellikle mesaj ağırlıklı olan mutfak önlükleri çok tercih edilenler arasındadır. Fiyatları ise 10 TL’den başlıyor, 50 TL’ye kadar da bulabilirsiniz.

  Masa Örtüsü
  Mutfak dekorasyonunda dikkat çeken bir başka detayda masa örtüsü modelleridir. Mutfakta masa kullanan bayanlarımızın olmazsa olmazı masa örtülerinde de, detayları ile şık modeller daha ön plandadır. Mutfak tekstili ürünlerinden olan masa örtüsü fiyatları ise 15 TL ve 100 TL arasında değişmektedir. Fiyat farkını belirleyen detaylar kalitesi, kumaş türü ve işlemeleri olmaktadır.

  Amerikan Servisler
  Restoran, cafe gibi mekanlardan sonra evimizde yer edinen Amerikan servisler, bayanlarımızın son yıllarda mutfak tekstili adına en çok satın aldıkları ürünlerden biridir. Mutfak masasına modern bir hava katan Amerika servisler görsellik ve işlevsellik açısından da çok başarılı. Özelikle mutfakta her ayrıntıya dikkat edenlerdenseniz, mutfak tekstili Amerikan servislerden almanızı öneririz. Fiyat aralığı ise tekli servisler 4 TL’den başlamaktadır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.