Vücudunuza masaj yaparken aynı zamanda hiç yorulmadan jimnastikte yapmak isterseniz bu masaj koltuğu tam sizin aradığınız tarzda üretilmiş. Fiyatı biraz yüksek olsa da yaptığı iş bakımından oldukça faydalı olan bu koltuğa 7.500 tl ödeyerek sahip olabilirsiniz.

masaj koltugu Jimnastik yaptıran masaj koltuğu

Masaj koltuğunun Türkiyedeki lider markası Cellini,ROBO-Gym ile masaj koltuğunda hayal sınırlarını zorluyor.  Bir masaj koltuğunda olması gereken bütün özellikleri bünyesinde toplayan ROBO-Gym, fark yaratan ROBO-Streching teknolojisiyle ayak bölümünü sıkıştırıp aşağı doğru çekerek, sırt kısmını da geriye doğru yatırarak tam bir esnetme ve gerdirme sağlıyor.

Spora Zaman Ayıramama Stresine Çözüm: Cellini ROBO-Gym ile Pasif Jimnastik

6 farklı Masaj Tekniği, 3D (Üç Boyutlu Masaj), Robotik Ayak, Ultra Refleksoloji, Isıtma, S Masajı, Omuzlardan da Sarma, Oturma Bölümünde Yan Airbagler, U Shape Kol Masajı, Alın, Kafa, Şakaklara Özel Masaj, Esnetme ve Gerdirme (Pasif Jimnastik), Boyun Kısmında Airbag, Zero-Gravity gibi High-Tech özelliklere sahip ROBO-Gym;

*İsveç masajı, yoğurma, ovalama, yumruklama, shiatsu ve senkronize masajlarla 6 farklı masaj yapabiliyor.

* 3D (Üç Boyutlu Masaj) sayesinde sadece aşağı yukarı, sağa sola değil derinlemesine masaj yaparak tam bir insan eli hissi yaratıyor.

* Robotik ayak sensörleri sayesinde ayak boyunu koltuk otomatik olarak ayarlıyor.

* Güçlü taban airbagleri ve mekanizmaları sayesinde mükemmel refleksoloji masajı sağlıyor.

* Koltuk sırtında bulunan güçlü ısıtma sistemi kasların yumuşamasına ve daha iyi bir masaj yaşamanıza yardımcı oluyor.

* S masajı sayesinde, bel ile boyun arasındaki kıvrımlı bölgeye homojen masaj yapılmasını sağlıyor. Omuz seviyesinde bulunan yan hava yastıkları sayesinde omuzlardan da masaj imkanı yaratıyor. Oturma bölümünde bulunan yan hava yastıkları sayesinde basen bölgesine, arka yanlarda bulunan hava yastıkları sayesinde ise böbreklerden sararak masaj yapıyor. Boyun kısmındaki hava yastıkları, boyuna mekanizmaların yanı sıra hava yastıklarıyla da masaj imkanı sağlıyor.

Tüm bu özellikleri ve Zero-Gravity (sıfır yerçekimi hissi) sayesinde ROBO-Gym, sizi bulutların üzerinde hissettiriyor.