Dekorasyon ürünleri olarak oldukça şık ve göz alıcı duran markamız Madame Coco son zamanlarda çıkarmış olduğu yeni dekorasyon ürünleri ile evlerde nostalji rüzgarları estirmekte. Aynalardan vazolara mumluklardan sehpalara üretilen her kategorideki ürünlerin kaliteli bir duruşa sahip olduğunu söyleyebiliriz. 

Genellikle Madame Coco ürünlerinde krom malzemelerin kullanıldığını ve gümüş renk tonlarının hakim olduğunu söylememiz mümkün Bunun yanı sıra seramik ürün yelpazesi de oldukça geniş olduğunu söyleyebiliriz. Marka kapsamında temin edeceğiniz birçok üründe memnuniyetlik söz konusu lakin kullanımdan çok ürünlerin dekoratif amaçlı olduğunu da belirtmek isteriz. Marka kapsamında satışa sunulan sehpalar kullanıcı gözüyle değerlendirdiğimizde her ne kadar kullanıma uygun olsa da çoğunlukla dekoratif amaçlı kullanıma daha uygun diyebilmemiz mümkün.

Mumluk modellerine değinecek olursak geometrik olarak mumlukların farklı tasarımlarda olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle de şamdan modellerinin masalarınıza ve konsollarınıza çok yakışacağına eminiz. Sırç cam olarak tasarlanan mumluklar kullanım olarak nasıl bir yansıma yapar bilmiyoruz fakat görünüm olarak oldukça zarif bir detaylandırmada olduğunu söyleyebiliriz. Model olarak doğal ve eski tip fener tarzı mumlukları sevenler için ise farklı renklerde bulunan ledli fenerleri tavsiye edebiliriz. Fener tarzı ledli aydınlatmalarda hem kullanım bakımından hem de dekorasyon objesi olarak oldukça güzel bir seçim.

Madame Coco ürünlerinde satışa sunulan tüm ürünlerin doğal bir ambiyansı simgelediğini söyleyebiliriz. Yani şöyle ki tasarlanan her bir ürün abartıdan uzak uyumluluk anımsatan sade tasarımlardan oluşmakta. Madame Coco ürünlerinin bir diğer özelliği de kullanılan renk geçişlerinin her bir objede uyumlu olmasıdır. Objesel olarak değerlendirdiğimizde toprak tonları, bej ve krem renk tonlarının hakim olduğu Madame Coco’ da göz yormayan şık detaylar söz konusu.

Ürün kalitesi olarak değerlendirecek olursak ürünlerde kullanılan malzemeler ideal kalitededir. Ekonomik olarak değerlendirecek olursak her bütçeye uygun ekonomik ürünler bulunmakla birlikte bazı ürünlerde bir tık artan fiyatta söz konusu. Lakin markaların indirimlerini takip ederseniz özellikle de Madame Coco’ yu şık büyük boyutlu bir tepsiyi 39.90 gibi makul bir fiyattan alabilirsiniz.