Kombi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Kombi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler

14 Eylül 2014
1.081
 • Sponsor Bağlantı
  Kombi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler

  Günümüzde kombi kullanımı hızla artmaktadır. Bu nedenle kombi alınırken dikkat edilmesi gereken birçok konu bulunmaktadır.Alınan kombinin fiyatının düşüklüğüne değil güvenilirliğine dikkat edilmelidir.

  Teknolojisi gelişmiş ve parça bulunabilirliği kolay kombilerin tercih edilmesi gerekmektedir.Tam emniyet sistemine sahip olmalıdır ve modern kombiler seçilmelidir.

  Çünkü arızasını hata vererek kullanıcıya ve servisine belli etmelidir fakat kombinin etkisini, performansını dijital olması etkilememektedir.Kombiler kendi içlerinde kullanım alanlarına gore 3 çeşide ayrılmaktadır;

  -hermetik kombi

   

  bacalı kombi

  Bu çeşitler arasında seçim yaparken evin büyüklüğü,katı ve yönü önem göstermektedir.Yerine uygun ve yeterli kombi seçilmelidir.Yeterli olmayan kombiler konum ısısını kontrol edebilsede sıcak suyu etkileyebilir ve problem yaşanabilir.Bir diğer konu yetkili servislerden kombiyi kullanmaya başlamadan once kontrolü istenmelidir.ayrıca kombinin cıkardığı ses ve düşük gaz basıncı emniyeti de çok önemlidir.uzmanlar kombinin alınmadan görülmesi konusu üzerinde oldukça durmaktadır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri
  Bella Moıson Dekorasyon Ürünleri
  Yapay Şömine Modelleri
  Yapay Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.