Koçtaş Balkon Dekorasyonu | Dekorasyon Tavsiyeleri
Resim Bulunamadı

Koçtaş Balkon Dekorasyonu

28 Nisan 2021
944
 • Sponsor Bağlantı
  Koçtaş Balkon Dekorasyonu

  Balkon ev dekorasyonumuzda yer verdiğimiz vazgeçilmez bir bölümdür. Bir tane bile olsa bu bizim için avantaj evden çıkamadığımız şu süreçte özellikle hava almak için farklı bir atmosfer oluşturup keyif yapmak için balkonumuz kesinlikle olmalıdır. İnsanlar sabah kalktıklarında temiz hava almak için hemen balkonları kullanırlar. Evimizi Koçtaş’ ın dekorasyon ürünleri ile süslemeye ne dersiniz?

  Balkon tasarımları kapalı balkon ve açık balkon şeklinde tasarlanabilir. Kapalı balkonlar kış – yaz aynı şekli ile kalabilir. Açık balkonlar ise daha iyi şekilde hava almamızı sağlar. Çünkü hava ile direk temas olunmakta. Balkon tasarımları olarak çok çeşitli olarak tasarlanabilir. Birbirinden farklı şık tasarımlı balkon çeşitleri vardır.

  Şık tasarımlı balkon olarak; sedir tasarımlı, masa ile tasarım, yer minderleri döşenerek ve oturma grupları kullanılarak tasarlanırlar. Bahçesi olmayan kişiler bahçe havasını evlerinin balkonlarında yaşarlar. Evinizin bahçesi olarak Koçtaş mağazalarından saksıda çiçekler, güller ve benzeri ürünler alarak evinizin balkonunuzu mini bahçeye dönüştürebilirsiniz. En kaliteli balkon tasarımları özentili olanlardır. Bu noktada balkon içerisinde her şey güzel olmalıdır. Balkon duvarlarını Koçtaş’ dan alabileceğiniz özel tasarımlı taşlarla süsleyip, değişik tarzda aydınlatmalar kullanarak, zemin şeklinin taşlara uygun yada ahşap görünümlü tasarlayıp daha sonra istediğiniz oturma şeklini planlayabilirsiniz. Eski günlerin yaşantısını yaşamak istiyor isek sade ve orijinal şekli ile kullanabilmek için yer minderleri ve kilimlerle kullanabiliriz.

  Çiçeklerimiz ve güllerimiz olmazsa olmazlardandır. Dilerseniz değişik tarzlarda ışıklandırma sistemleri de kullanabiliriz. Aydınlatma seçeneği olarak Koçtaş markasında birçok çeşit ürün bulunmakta. Dilerseniz çok aydınlık veya loş görünümlü balkonlar da tasarlayabiliriz. Loş ışıklı balkonlar sizlerin rahatlığını sağlayacak tarzdadır. Kapalı balkonlar ebatlarına göre oturma gruplarıyla tasarımlı hale de getirilebilir. Bunun içinde balkonunuza sığacak boyutlandırmada olan Koçtaş masa sandalye takımlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca Koçtaş boya ve hırdavat bölümünden duvar renklerinizi zevkimize göre seçip duvarlarınızı kolaylıkla tasarlayabilirsiniz. Sohbet ve çay keyfini konforlu rahat bir balkonda yapmak bizlere elbette huzur verecektir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Vivense Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Pera Bulvarı Dekorasyon Ürünleri
  Antre Dekorasyonu
  Antre Dekorasyonu
  Bauhaus Şömine Modelleri
  Bauhaus Şömine Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.